Про це він сказав у коментарі щодо ситуації із теплопостачанням в області.
О.Гаваші зазначив, що у своїх діях адміністрація керується Законом України "Про теплопостачання", який забороняє відключення цієї категорії споживачів у зимовий період. Він також додав, що в ОДА вживають низку заходів щодо економного споживання природного газу.
Закарпатська область має один із найнижчих показників розрахунку підприємств теплокомуненергетики за спожитий природний газ. Низький рівень проплати за теплопостачання спричинює те, що Ужгород і Мукачево не може отримати лімітів на газ, а відповідно існує загроза відключення котелень. На сьогодні "Уж-тепло" боргує 7,9 мільйона гривень, "Мукачів-тепло" - 2,7 мільйона гривень (без урахуваня боргу минулих років).
О.Гаваші також додав, що у нинішній ситуації винні не тільки споживачі: "За листопад-лютий ДК "Газ України" не провів розрахунки за надані населенню пільги і субсидії - борг становить 21,3 млн гривень. При цьому область подала всі необхідні матеріали. Показник проплати за спожите тепло також покращився б, якби підприємства теплокомуненерго змогли проплатити різницю в тарифах на теплову енергію. Однак з початку цього року область не отримала з державного бюджету жодної гривні на покриття цієї різниці. Досі урядом не прийнято постанови про порядок використання цих коштів. Тому заборгованість зростатиме і надалі. І, як завжди, заручниками безпорадності високих урядовців, які, до речі, сидять в теплих кабінетах, є прості люди у всіх регіонах України".
В області є лише три міста, де населення ще частково отримує централізоване теплопостачання від комунальних котелень. В Ужгороді близько 75% населення перейшло на автономне опалення, в Мукачеві і Виноградові - близько 50%. Практично вся бюджетна сфера області також переведена на автономне опалення.
Загалом по області, тепло населенню, бюджетній сфері та іншим споживачам на сьогодні подають 854 котельні, з яких 77 - комунальні, і всі вони в цей час працюють.