Зазначені показники одержано в основному за рахунок ЗАТ «Єврокар», ТОВ «Ядзакі Україна», ТОВ «BET Аутомотив Україне», ТОВ «Конвектор», ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед», ТОВ «Інтерфіл», ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго».
Сільське господарство. Обсяг валової продукції сільського господарства за рахунок сільгосппідприємств та фермерських господарств збільшено на 6,3%. Зазначеними категоріями господарств реалізовано на забій 2,8 тис. т худоби та птиці, вироблено 4,0 млн. шт. яєць, що відповідно на 35,6% та 43,0% більше, ніж за 9 місяців минулого року. Майже у 7 разів збільшено валовий збір ллодів та ягід. У всіх категоріях сільськогосподарських виробників зменшено чисельність великої рогатої худоби, утому числі корів.
Будівельна діяльність. Залишається низькою активність будівельних підприємств. З початку року не працювало кожне десяте підприємство щомісячного обліку.
Протягом 9 місяців п.р. підприємствами та організаціями області освоєно 2286,3 млн. грн. капітальних інвестицій, 86,1% яких склали інвестиції в основний капітал. У розрахунку на особу зазначений показник склав 1587 грн., що на чверть більше, ніжу відповідному періоді минулого року. За станом на 1 жовтня п.р. в економіку області залучено 359,5 млн. дол. США прямих іноземних інвестицій, приріст до обсягів інвестицій на початок року склав 14,2 млн. дол. США, основна частина якого направлена на розвиток промисловості.
Протягом січня-вересня п.р. введено в експлуатацію 256,8 тис. кв. м загальної площі житлових будинків, що на 9,0% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Більше половини загального обсягу, або 142,9 тис. кв. м житла введено у містах Ужгород та Мукачево, Іршавському, Рахівському, Тячівському і Ужгородському районах.
Транспорт. Зросли обсяги вантажних та пасажирських перевезень всіма видами транспорту. За десять місяців п.р. перевезено 4415,1 тис. т вантажів та 63,2 млн. пасажирів, що порівняно з відповідним періодом минулого року більше на 8,6 та 6,5% відповідно. Зросли обсяги вантажних перевезень залізничним транспортом, питома вага яких складала майже половину загального обсягу. Автотранспортними підприємствами та підприємцями - фізичними особами збільшено перевезення вантажів на 13,4%, пасажирів - на 8,1%.
Торгівля. Обсяг роздрібного товарообороту у порівняльних цінах за січень-жовтень п.р. склав 4245,0 млн.грн. і зріс на чверть порівняно з аналогічним періодом минулого року. Індекс споживчих цін (інфляції) в області у жовтні п.р. становив 101,3%, в країні - 101,7%, з початку року відповідно - 112,0 та 118,0%.
Зовнішньоекономічна діяльність. За 9 місяців п.р обсяг експорту товарів та послуг становив 1001,6 млн. дол. США, імпорту- 1580,7млн. дол. США. Порівняно з відповідним періодом минулого року експорт збільшився на 20,4%, імпорт - на 44,4%. Залишається від'ємним сальдо зовнішньої торгівлі товарами.
Фінанси. Доходи місцевих бюджетів області за 9 місяців п.р. склали 2492,5 млн. грн., що на 35,6% більше, ніж за відповідний період минулого року. Видатки на фінансування соціально-культурних заходів зросли до 1803,4 млн. грн. Зокрема, на освіту спрямовано 828,6 млн. грн., охорону здоров'я - 436,0 млн. грн., соцзахист та соцзабезпечення населення - 437,0 млн. грн.
Доходи населення. Номінальна середньомісячна заробітна плата штатного працівника за січень-вересень п.р. склала 1406 грн., що перевищує розміри законодавчо встановлених державних соціальних стандартів: у 2,7 раза - рівень мінімальної заробітної плати (з 1 квітня п.р. - 525 грн.) та у 2,2 раза - рівень прожиткового мінімуму для працездатної особи (з 1 липня п.р -649 грн.). Порівняно з відповідним періодом минулого року середньомісячна зарплата зросла більше як на третину.
Населення. За 9 місяців п.р. в області склався природний приріст населення на 1249 осіб. Кількість народжених зросла порівняно із січнем-вереснем минулого року на 877 осіб. Рівень народжуваності в області і надалі залишається одним із найвищих серед регіонів країни і склав 14,4%.