З початку року О. Стратюк подав 30 протестів на рішення міськради, 95% з яких депутатами були відхилені як необґрунтовані. "Ми вважаємо, що акти й рішення ради носять законний характер. Свідченням цьому є і той факт, що прокурор, який має право звернутися в суд на підтримку своєї позиції, лише чотири рази звернувся до суду", - зазначив О. Дрюченко.
Проте віднедавна відстоювати свою позицію у суді має вже міська рада, оскільки припис на відміну від протесту підлягає негайному виконанню, а визнати його незаконним може тільки суд, куди й повинна апелювати міськрада. "Це робиться для того, щоб заважати нам працювати в інтересах міської громади, хоча прокурор міста мав би захищати її, реагуючи відповідним чином на факти істотних порушень закону. Натомість, ми втягуємося в безкінечну тяганину з органами прокуратури", - розповів О. Дрюченко.
У коментарі ZAXID.NET речник міського голови Олег Подебрій заявив, що прокурор міста Олександр Стратюк діє з однією метою "зацькувати міську владу, спаплюжити імідж міського голови, заблокувати роботу виконавчих органів, щоб у місті був безлад".
Прокурор Ужгорода Олександр Стратюк у коментарі ZAXID.NET на заяву з боку начальника юридичного управління міськради Олександра Дрючечка про те, що прокуратура навмисне перешкоджає роботі міськради, відповів так: "Всі приписи і протести на рішення міськради є законними, вони видані на підставі нормативних актів, де є порушення закону. Інколи вони чомусь розходяться з інтересами громади, зокрема, де йдеться про земельні ділянки. Більшість опротестованих рішень міської ради стосуються фінансової сторони питання, коли інтереси мера чомусь не збігаються з інтересами громади".
Зокрема, один із протестів прокурора, відхилених міською радою, стосується 23 гектарів землі Боздоського парку. На цій ділянці міські урядовці анонсували будівництво сучасного розважального водного комплексу. Прокуратура заявила позов до суду щодо цього рішення міськради. "Якщо взяти історію будівництва аквапарків, то у містах з населенням 120 тисяч такі великі комплекси ніхто не будує. А в Ужгороді погодились", - зазначив О.Стратюк..
Опоненти звинувачують міського голову Сергія Ратушняка у бажанні "роздерибанити" 23 га землі, отримавши дозволи на будівництво аквапарку. За оцінками експертів, вартість ділянки 23 га в Ужгороді нині сягає 35 млн дол. США.