Загалом з постраждалих районів Закарпаття визначено 300 дітей, які належать до першої категорії потерпілих і яким запропоновано пройти оздоровлення в літніх таборах. Юних мешканців Тячівщини оздоровлюють також в санаторно-оздоровчому комплексі “Латориця” м. Мукачево (71 дитина). В цьому ж оздоровчому комплексі перебувають 12 дітей із Хустського та 41 дитина з Рахівського районів. Поза межами області оздоровлюються 16 дітей з Рахівського району і 7 дітей з Міжгірського району – у Одеській області в санаторії “Сенетатя” та 6 дітей з Рахівського району – у дитячому оздоровчому закладі у Ялті. Таким чином зараз на оздоровленні 241 дитина, решта наразі відмовляються (допомагають батькам тощо). Дітей із постраждалих районів і надалі будуть оздоровлювати.
Олег Гаваші цікавився також ходом оздоровчої кампанії загалом. Як повідомив Володимир Фленько, начальник управління у справах молоді та спорту, у дитячих оздоровчих закладах області та поза її межами протягом літа вже оздоровлено понад 77,4 тисячі дітей, що становить 46,6 відсотка загальної кількості дітей 7-16 років. На організацію та проведення цьогорічної літньої оздоровчої кампанії в області використано понад 12,6 млн. гривень.
Влада не забуває і про сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яких наразі оздоровлено понад тисячу. Також в літніх таборах побувало 696 дітей-інвалідів, 468 дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, 30661 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей.
Для зміцнення здоров’я юних громадян в області функціонують 543 дитячі оздоровчі заклади, у тому числі: 18 – позаміських, 491– з денним перебуванням, 10 – профільних та інших.