В аварійному стані 29 липня було виявлено 79 мостових споруд, нині їх кількість зросла до 82: 7 – у Закарпатській області, 32 – в Івано-Франківській, 18 - у Львівській, 22 – в Чернівецькій, 3 – в Тернопільській. На сьогодні орієнтовна вартість збитків, нанесених дорожньому господарству, вже зросла з 785 млн. грн. до майже 815 млн. грн.
Докладають зусилля для ліквідації наслідків повені і зв’язківці: із 355 АТС, які вийшли з ладу, станом на ранок 30 липня не працює тільки 50 АТС. Вже відновлено зв’язок з понад 500 населеними пунктами (унаслідок стихійного лих без зв’язку залишились 610 населених пунктів, нині порушений зв’язок лише з 94 населеними пунктами).
За результатами проведеної роботи працівниками Львівської залізниці вранці 30 липня вже відкрито рух на 24 ділянках: на восьми – повністю відновлено рух, дев’ять відрито для руху з обмеженням швидкості, знято обмеження швидкості на семи ділянках.
На теперішній час повністю закритими для руху лишаються ще п’ять ділянок колії: 89-й км, 98-й км ст. Самбір-Стрілки (дільниця Львів-Сянки), 13-й км Коломия-Товмачик та 35-й км Товмачик-Делятин (дільниця Коломия-Делятин), 5-й км Завалля-Вашківці (дільниця Завалля-Вижниця).Ще на 19-ти діє обмеження швидкості.
До робіт з ліквідації наслідків повені на залізничному транспорті залучено 24 думпкарні та 6 хопер-дозаторних вертушок і організована оперативна доставка ними інертних матеріалів з кар’єроуправлінь Укрзалізниці, а також 10 одиниць бульдозерної техніки, 2 струга та інша необхідна техніка. Кількість залізничників, які працюють над відновленням руху поїздів, щоденно складає приблизно 7500 тисяч осіб.