Ще тоді про віддалене від міської метушні Пацканьово, районні очільники не дуже турбувалися, тим більше про якісь блага цивілізації для простих людей. Ось і намагаються теперішні керівники району відновити, так би мовити, соціальну справедливість, за три роки зробити для села те, на що у попередньої влади не вистачало ні часу, та й, що гріха таїти, бажання також.
Хоча, на відміну від можновладців, знамениті вихідці Пацканьова завжди дбали про маленьку батьківщину. Так, до прикладу, жителі села з вдячністю згадують депутата Верховної ради СРСР Ірину Михайлівну Скучку. Адже саме завдяки їй до віддаленого села була прокладена асфальтна дорога. А за постійну турботу про село та його жителів, депутати нещодавно на одній із сесій присвоїли славному земляку, генеральному директору ВАТ ЕК «Закарпаттяобленерго» Василю Ковачу звання - Почесний громадянин села.
- Будівництво другої черги газопроводу було розпочато минулого року, - розповідає начальник ВКБ райдержадміністрації Павло Бабука. - Працівники генерального підрядчика ТОВ «Агробудпласт» із Виноградова на чолі з Михайлом Густі, незважаючи на труднощі, які виникали під час проведення робіт, із поставленим завданням впоралися на відмінно.
Протяжність даного відрізку газопроводу - 3676 погонних метрів. Загальна вартість виконаних робіт дорівнює 467 905 грн., із яких 90 тисяч - гроші жителів села, а 377 905 - кошти з районного бюджету. Газифіковано 176 дворогосподарств.
Того дня голова райдерж-адміністрації Анатолій Коліба-ба, голова райради Михайло Фединець, заступник голови РДА Анатолій Черниченко, начальник ВКБ Павло Бабука, директор ТОВ «Агробудпласт» Михайло Густі, начальник Середнянської дільниці «Закар-патгазу» Зінаїда Стецьків, сільський голова Юрій Бонь, районні депутати та інші запалили газ у домівках пенсіонерки, колишньої вчительки Пацканівської школи Марії Стегней та місцевого підприємця Юрія Гаврильця.
Як і в першій, так і в другій оселі, на адресу усіх присутніх прозвучали щирі слова подяки. А Марія Стегней зізналася, що і нинішній сільський голова та й кілька працівників «Закарпатгазу» - її колишні учні. А, окрім побажань здоров'я, Божої благодаті, Марія Павлівна побажала усім, аби щасливо жилося, а задумане збулося.
Наразі без газу в селі залишилося усього 60 дворів із 405, але на думку сільського голови Юрія Васильовича, вже до кінця року за допомогою районних керівників для села газова епопея, врешті-решт, закінчиться.
Як загалом і для району. Принаймні на це дуже сподіваються жителі Анталівців та Гути.