Навесні — запах первоцвітів, влітку — гомін діда Степана, який косить сіно, восени — шурхотіння листя під ногами грибників, а взимку — завивання завірюхи у кронах смерек. З року в рік життя у Карпатах триває.
Уже понад 17 місяців українці відчайдушно борються за свою свободу і так само відчайдушно шукають розради у всіх проявах життя, якого так багато в природних заповідниках Українських Карпат. Фотоконкурс “Життя Карпат” у рамках CMIFF 2023 — це прекрасна нагода зафільмувати його найкращі, найемоційніші та найбільш справжні миті.
Франкфуртське зоологічне товариство реагує на всі виклики, з якими стикаються в сьогоднішній реальності природоохоронні території, і продовжує надавати сталу підтримку для 13-ти установ регіону, аби життя у Карпатах тривало. Більше про роботу ФЗТ в Україні тут: https://fzs.org/en/projects/ukraine/
Цього року переможців фотоконкурсу CMIFF будуть обирати 4 члена журі, серед яких:
▪️ Сергій Денисенко, ужгородський фотограф, організатор «Фото патріота» та численних фотоактивностей Ужгорода та Закарпаття
▪️ Роберт Довганич, ужгородський репортажний фотограф, викладач ЗАМ, дослідник української фотографії, організатор фотоконкурсу CMIFF
▪️ Павло Товтин, ужгородський репортажний та весільний фотограф, спеціаліст по астрофотографії
▪️ Наталя Середюк, communication officer FZS в Україні, журналістка та диджитал маркетологиня, фанатка Українських Карпат.
Хто може взяти участь у конкурсі?
▪️громадяни України, які досягли віку 18 років та які погоджуються зі змістом правил цього конкурсу
▪️автори кольорових фотографій, які зроблені на території Українських Карпат
▪️фотографи, які ще не займали призові місця минулих фотоконкурсів CMIFF 2023
Приймаються фото у трьох категоріях:
«Пейзаж» – ландшафт та ліси Карпат. Переможець отримає 200 євро.
«Дика природа» – тварини, рослини та гриби. Переможець отримає 200 євро.
«Люди Карпат» (від партнерів ФЗТ) – традиційне господарство та культуру, ремесла, взаємодію з природою. Переможець отримає 500 євро.
Категорія від партнерів - ФЗТ. Метою є відобразити традиційне господарство та культуру, ремесла, взаємодію з природою. Завданням є висвітлити людину, яка користується природними ресурсами на природі або власному господарстві, підкреслити залежність людини від дикої природи Карпат. Локації – поруч або на території національних парків та заповідників. Обовʼязковою є письмова згода від людини на зйомку та використання в медіа (спільне з CMIFF права використання фотографій).
Журі визначить кращих в кожній категорії, а також буде відзначений переможець за вибором глядачів, який отримає:
Приз глядацьких симпатій у розмірі 200 євро.
Для участі у конкурсі учасникам потрібно заповнити відповідну форму по категорії конкурсу (посилання — https://linktr.ee/cmiff.photocontest), яка дозволяє завантажити до 5 файлів у кожній категорії.
Кінцевий термін подачі — до 1 жовтня 2023 року включно
Офіційне оголошення переможців – 9 жовтня.
Регламент фотоконкурсу та форма для подачі: https://linktr.ee/cmiff.photocontest