Фальцева покрівля відома в якості покрівельного матеріалу доволі тривалий час, адже перша її поява відмічена більше ніж 50 років тому. Але сьогодні це осучаснений, вдосконалений та досить інноваційний матеріал, що широко використовується в облаштуваннях покрівель різних об’єктів. Звісно за рівнем популярності вона суттєво поступається металевій, бітумній та композитній черепиці, однак все ж має своїх шанувальників. Ними стають ті, хто точно знає про всі переваги використання даного матеріалу.
Перш, ніж купити фальцеву покрівлю, треба розібратися в її сильних та слабких сторонах, ознайомитись з важливими особливостями експлуатації та монтажу. ЇЇ феномен в тому, що
Конструкція з покриття виходить дуже міцною та витривалою, хоча сам процес кріплення листів між собою може здатися досить простим.
Довговічність, яку вона демонструє в ході експлуатації, це результат використання правильно підібраних видів металу, а також відповідного захисту. Який доречний в будь-яких кліматичних умовах.
Фальцева покрівля не має отворів для кріплень, а значить суттєво знижує ризик протічок саме через такі місця.
Фальцева покрівля може бути виготовлена зі сплаву цинку та титану, із алюмінію, міді або оцинкованої сталі. Останній варіант може здатися найбільш звичним з огляду на те, що саме така основа використовуються і для металевої черепиці.
За своєю фінансовою доступністю найбільш приваблива кінцевому споживачеві буде сталева основа, а от з огляду на найбільш тривалі терміни служби даху, то таку експлуатацію може забезпечити тільки виріб із міді або титан-цинку. В свою чергу і ціни на таку продукцію будуть зовсім іншого сегменту.
Чому фальцева покрівля варта вашого вибору?
По-перше, обравши такий матеріал, ви точно обираєте варіант оригінального даху, адже це не буде звична металева чи бітумна черепиця. Чудове зовнішнє оформлення можливе завдяки елегантній простоті фальцевої покрівлі та широкому вибору кольорових варіантів.
По-друге, надійнішого захисту від протікання даху годі й шукати, бо саме в такому варіанті оздоблення покрівлі ви будете мати відсутність отворів, що могли б спричинити їх виникнення.
По-третє, найбільш герметичне покриття з усіх наявних на ринку дозволить ще довше користуватись його превагами, гарним виглядом та економією на додаткових витратах на ремонт.
Звісно матеріал, як і будь-який інший, має й свої слабкі сторони. Однак домовласник після ознайомлення з ними зможе надати оцінку, що переважає – сильні чи слабкі сторони виробу та здійснить свій зважений вибір покрівельного покриття.
До недоліків фальцевої покрівлі відносять:
Недостатню звукоізоляцію у зв’язку з тим, що всі металеві вироби недостатньо поглинають шум.
Високу теплопровідність через природу металу.
Небезпеку сходу снігових мас через гладкість поверхні.