У неділю, 4 червня, о 15.30 ужгородець представить свою останню повість «Замок любові», яка змальовує події в замку Сент-Міклош не тільки в минулому, але й у сучасності. Окрім спілкування з читачами, відбудеться і відкриття потаємної кімнати «Музею пригод» із виставкою ілюстрацій чинадіївки Марини Чопей, яка оформляла книжку. Також гостей замку очікують концертні номери класичної музики та дегустація тематичного торту.
Повість «Замок любові» є п’ятою книжкою серії «Музей пригод», що виходять у харківському видавництві «Фоліо» і розповідають про мандрівки у часі до знакових місць української історії. Доктор філологічних наук Галина Шумицька вважає, що такі книжки дуже потрібні для творення українського культурного простору, аби нарешті витіснити радянські стереотипи. Адже тепер, коли відмовляємося від імперської спадщини, ми повинні заповнити культурний простір власними творами, не менш якісними і конкурентними. І серія «Музей пригод» чудовий приклад для наслідування.
Господар каштелю Сент-Міклош Йосип Бартош дав високу оцінку повісті, де він виступає під своїм справжнім іменем: «Тут все взяте з життя, тому книжка цікава як дітям, так і дорослим», – каже художник-орендатор. – Серед пануючої поверхневості і хайпу – це острівець сенсу і змісту. Я називаю цей стиль «транс-реалізмом», коли елементи фантастики поєднується з фактографічною реальністю».
Погоджується з ним і доктор історичних наук, професор УжНУ Сергій Федака: «Повість тримається на по-хвацькому закрученій інтризі, яка не відпускає до самого фіналу, і нагадує чарівне дзеркало, яке всмоктує читача досередини, переформатовує і відпускає на волю вже зовсім іншим, зміненим, збагаченим, насиченим пригодами і містичними враженнями… А туристичне Закарпаття дістало ще одну інтригуючу візитівку, яких ніколи не буває забагато»
У зустрічі візьмуть участь й інші впізнавані прототипи з повісті «Замок любові».