Експерт-консультант проекту Євген Лукша зазначив, що співпрацювати можна в різних сферах. Найвигідніші для підприємців деревообробна галузь (тут передбачається не лише постачання сировиною, а й обмін технологіями), будівництво (не тільки експорт робочої сили, а експорт-імпорт будівельних матеріалів), туризм (розробка загальних туристичних маршрутів).
Подібні проекти, зокрема консультації для підприємців, вже упроваджувалися в Ужгороді, і в інших містах області. Проект спрямований насамперед на представників малого і середнього бізнесу, які здійснюють або бажають започаткувати транскордонні ділові зв`язки. В рамках проекту передбачені надання адресної інформаційної і консультативної допомоги, організацію і проведення бізнесів-семінарів.
"Ми не ставимо собі за мету здійснити тільки зустріч, - підкреслив Євген Лукша, - це не просто бізнес-зустріч, це пошук, консультація, отримання результату. Ефективність такої роботи становить 10-15%", - пояснив експерт-консультант.
Також проектом передбачений випуск інформаційних матеріалів і двомовного бізнес-довідника для українських і словацьких підприємців, який міститиме інформацію про правову основу і ринкове середовище обох країн.
"Подробности" за матеріалами Regnum
05 вересня 2006р.
Теги: