Попри складні умови та нестачу державного фінансування таки вдалося віднайти кошти на завершення проєкту в обласному бюджеті.
Більшість операцій, які тут виконуються, — це високотехнологічні нейрохірургічні втручання найвищого рівня складності. У 2021 році було проліковано на 62% більше хворих, ніж у 2019-у. До весни 2022 року у закладі щорічно оперували близько 300 пацієнтів з інших регіонів, оскільки втручання такої складності проводили лише в кількох нейрохірургічних клініках України. З березня 2022 року кількість звернень за медичною допомогою у Центрі зросла на 50%.
У межах проєкту розширили наявну будівлю в три поверхи й збільшили загальну площу до 1 010 кв. м. На першому поверсі обладнали приміщення під магнітно-резонансний томограф, гамма-ніж та інше. На другому — приміщення під операційний блок, а на третьому встановили ангіограф.
Водночас передбачили технічний блок, встановили ліфти, електропостачання та дизель-генератори, систему вентиляції, теплопостачання, пожежну сигналізацію тощо. Роботи тут завершені майже на 100%.
Новий корпус та обладнання дадуть можливість лікувати бійців та проводити надскладні операції, котрі рятуватимуть життя. До того ж у цьому закладі тепер буде доступним лікування найгострішого періоду мозкового інсульту.