Змія вкусила за гомілку, коли він працював у полі із сіном. На виклик виїхала бригада № 502 у складі фельдшера Василя ГОЛАДНЯКА та водія Богдана ДОВГОМЕЛІ. Потерпілому надали медичну допомогу та транспортували до Міжгірської районної лікарні.
Основні правила безпеки які допоможуть вберегтися від укусу змії.
Одягайтесь відповідно
Якщо ви вирушаєте в місцевість, де можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів: довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики.
Перевіряйте місце привалу
Перед тим, як сісти на траву, камінь чи колоду дерева – будь куди – пошурхотіть чи постукайте палицею. Це відлякає змію. Зазвичай вони втікають від людей, почувши кроки, стукіт чи голоси та одразу ж ховаються або відповзають подалі. Однак у спеку їхня поведінка може змінюватись, тому убезпечте себе цією простою дією.
Не торкайтесь неперевірених предметів руками
Змії часто ховаються у копицях сіна, під каменями або стовбурами дерев. Тому цих предметів краще не торкатися руками, а користуватися ціпком.
Не робіть різких рухів
Якщо ви все ж таки зустрілися із плазуном, не робіть різких рухів, адже як правило змія просто не побачить нерухомий об’єкт. Краще завмерти і чекати, доки гадюка відповзе, або без різких рухів відійти у сторону.
Змії не нападають першими, а проявляють агресію лише у разі небезпеки!