За його словами, "Дійсно були невеличкі технічні проблеми на Львівському хімічному заводі. Проте, вжитими заходами забезпечено постачання кисню".
"У суботу надійшла машина, яка привезла 100 балонів. Цього достатньо для того, щоби пртягом цього тижня всі заклади охорони здоров'я, які надають допомогу хворим на коронавірус, були забезпечені киснем, надавали належним чином кисневу підтримку тим хворим, які цього потребують", - додава О. Коцюба.
Менше половини ліжок, що забезпечені киснем, заповнені: заповненість становить 44%. За словами О. Коцюби, в області є значні резерви для забезпечення хворих, які потебують кисню.
Степан Крук 2020-12-07 / 11:41:22
У чому правда, а в чому відверта брехня. Так, останні десять днів навантаження на стаціонарні ліжко-місця значно зменшилося. Коцюба говорить про сто балонів із киснем. Ці балони використовуються в реанімаційних палатах. Але існує категорія хворих котрі потребують кисневої підтримки в загальних "ковідних" палатах. Ця киснева підтримка відбуваєть із допомогою концентраторів кисню, а їх не вистачає. точніше так: у зв'язку із суттєвим зменшенням кисневозалежних хворих в останні десять днів концентраторів вистачає. Раніше їх катастрофічно не вистачало. Але це ситуативне зниження захворюваності на ковід і якщо відсоток стаціонарних хворих збільшиться то буде знову колапс.