Йдеться як про листівки з маршрутами, що об’єднані в сувенірний набір, так і про аудіогіди, які завантажені на платформу izi.travel.
“Платформа izi.travel — міжнародна. Тому більшість її аудиторії з наявних 500 тисяч — іноземці. У зв’язку з цим ми жодної хвилини не сумнівалися, що маємо зробити ще й англійську версію. Адже нам важливо, аби про Ужгород дізналося якомога більше людей. Тим паче, що до цього часу на платформі було багато українських міст, а от Ужгорода, на жаль, не було”, — пояснила керівниця проєкту Людмила Сюзєва.
Проєкт стартував у червні. Реалізовується за фінансової підтримки Українського культурного фонду. Розробляли маршрути вісім відомих екскурсоводів Тетяна Літераті, Владислав Товтин, Юрій Славік, Юрій Яновський, Павло Худіш, Юліанна Малик, Наталія Світлинець, Олександр Шершун. Також у команді — відома ужгородська ілюстраторка Олена Бугрєнкова.
Викладена інформація доступна та цікава як дітям, так і дорослим. Яскраві та неординарні листівки зібрані у гарний подарунковий набір. Кожна листівка — історичний путівник пам’ятками культурної та архітектурної спадщини старовинного Ужгорода з цікавими запитаннями і завданнями.
«Культурний продукт, який створено в рамках реалізації даного проєкту, надзвичайно важливий з погляду популяризації історико-культурної спадщини Ужгорода й покращення його туристичної привабливості. Нам наразі важко порахувати кількість іноземних туристів, особливо зараз статистику псують карантинні обмеження, але можна з упевненістю сказати, що нетрадиційний підхід до подання інформації матиме успіх у іноземних туристів”, — прокоментував президент Закарпатської туристичної організації Федір Шандор.
Стати учасником проєкту, завдяки використанню новітніх технологій, зможе кожен у зручний для себе час. Щоб розпочати віртуальну або ж реальну мандрівку, достатньо засканувати QR-код на листівці. Або ж можна пройти за посиланням: https://bit.ly/303cv41. Також можна завантажити мобільний додаток izi.travel (у пошуку задати "Ужгород").
Проєкт "Унікальні туристичні маршрути "Пізнай Ужгород" в інтерактивних листівках з аудіогідами" реалізується за підтримки Українського культурного фонду в межах партнерської програми "Культура. Туризм. Регіони" Українського культурного фонду, Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Офіс розвитку малого та середнього підприємництва/SME.DO при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі ГО “Щасливі діти”.