За словами Івана Калинича, торік вперше із обласного бюджету на проведення грошової оцінки земель 21 сільського населеного пункту було виділено 250 тис. гривень. У цьому році програмою на ці цілі передбачено надати з обласного бюджету 600 тис. гривень, за які планується провести роботи в 60 населених пунктах у Берегівському, Іршавському, Міжгірському, Мукачівському, Рахівському, Свалявському та Хустському районах. Значна частина роботи буде виконана за кошти місцевих бюджетів.
Для продажу через аукціон в області підготовлено технічну документацію ще на 25 земельних ділянок загальною площею 20,2 га. Разом з тим, за словами Івана Калинича, органи місцевого самоврядування проводять «недостатню роботу з організації продажу через аукціон земельних ділянок несільськогосподарського призначення».
Він також назвав причини, що стримують завершення процесу земельної реформи. Зокрема, до цього часу не визначено меж земельних ділянок природоохоронного, рекреаційного, оздоровчого та історико-культурного призначення; недостатніми темпами ведуться роботи щодо інвентаризації та нормативної грошової оцінки земель; не встановлено меж більшості населених пунктів; на початковому етапі перебуває робота з розмежування земель державної та комунальної власності та інше.