Про таке інформують управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради та Ужгородська міськрайонна філія ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України».
Станом на ранок 21 травня в Ужгороді:
- 83 людей одужало
- 1 новий випадок коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу
- 6 людей померло
- 35 ужгородців – на стаціонарному лікуванні, 217 лікуються амбулаторно
- 3 ужгородців – на самоізоляції
- за останню добу мобільна бригада виїжджала 15 разів, відібрано 129 біологічних взірців на ПЛР. За весь період роботи мобільні бригади зробили 350 виїздів, відібрано 1724 взірці біологічних матеріалів для досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію.
Я,Ужгородець 2020-05-21 / 20:24:20
Суха статистика. Але за цією сухою статистикою долі людей. Що я маю на увазі?!
Та саме просте. Ми багато говоримо про "нашестя на весь світ пандемії короновірусу, який паралізував все живе на планеті Земля. Так, так, планеті Земля.
Покажіть мепні точку на земній кулі Земля де не зареєстрований короновірус!?
Що є така точка, місце?
Але сьогодні нехочеться про маштабне, світове, тобо, що є у світі!.
Хочеться пооворимти про наше міське життєбуття, А ЧОМУ ? Скажете ВИ !
Багато читаємо, багато нам доносять інформацію про боротьбу з короновірусом, і. т.п. І все виглядає ,даже ідеально.
Послухати п. начальника відділу охорони здоровя Ужгородської міської ради, так хочеться написати прохання до Президента України про його нагородження , правда незнаю якою відзнакою, з боротьбою з короновірусом у відкритому відділенні у Ужгородській міській клінічній лікарні.
Пане начальник управління охорони здоровя Ужгородської міської ради - скільки разів , хоча б на тиждень Ви відвідуєте підпорядковані Вам лікарні м. Ужгорода, - це міську і дитячу?
Ви резонно задасте відповідно інше запитання, а на основі чого це питання задаю я Вам!
А я на основі розмов із моїми знайомими. друзями, які уже два тижні лікуються у відділенні міської лікарні з приводу короновірусу( підтвердженого лабораторно три тижні тому, і яких сімейні лікарі дистаційно лікуваю амбулаторно, "но не ефективно", бо була необхіджність стаціонарного лікування, будемо казати амбулаторне лікування не допомогло, ) сьогодні взагалі нерозуміють, чим відрізняється амбулаторне лікування від стаціонарного!Й!!
Логічне запитання-чому я про це пишу, та тому що лікування в стаціонарі від амбулаторного відрізняється тільки тим, що амбулаторно приймаєш таьлетки самостійно і самостійно колеш собі уколи, а в стаціонарі ще додатково "ставлять капельниці". Що цікавого, всі ліки які виписав сімейний лікар і це коштувало не менше 2-3 тис. грн.тут не підходять, в стаціонарі свій протокол лікування.
Задати питання лікарю важко, за добу відвідує хворого тільки один раз, здебільшого зранку при прийняті зміни, а потім . . .
А спитат про результати взятих аналізів, тощо, нівкого, бо якщо вийдеш на пост медсестри - так там готові . . . промовчу!
І що п. начальник управління охорони здоровя і директор (головний лікар ) цього не знають? Даже добре знають , але . . .
п. правозахисник Глагола. Ви про все знаєте вчасно, і коли приїзжає президент, кого призначать на ТОП посаду в області, і.т.п. але чому "проходите"... нагальні питання проходження карантину в місті і ефективність лікування в іській лікарні, яка отримує левову частину бюджетного асигнування із наших податків, чи це вже вотчина п. Кураха?