Про це повідомив голова Львівської обласної держадміністрації Максим Козицький у Facebook: "Вдячний за небайдужість і соціальну відповідальність Львівському ІТ кластеру. З їхньої ініціативи було створено проект "United for health".
Першим етапом проекту був збір коштів на закупівлю першої партії тестів.
Наступний етап проекту – збір даних та інформації (це дасть можливість прогнозувати ситуацію в місті та області надалі – передбачити піки спалаху, завантаженість медиків, тощо) та запуск масового тестування населення на коронавірус".
Керівник Львівської ОДА наголосив, що зараз активно розробляють алгоритм та правила такого тестування.
Передбачаю, що перші масові тестування буде проведено з середини наступного тижня.
Першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся із-за кордону або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус.
Козицький зазначив, що провести таке тестування – справа не одного дня, і на це знадобиться немало зусиль, але це допоможе зберегти здоров’я і життя мільйонів українців.
Довідка
За даними Львівської ОДА, в області станом на ранок 27 березня було зафіксовано 3 випадки захворювання на COVID 19. Одна особа перебуває у відділенні інтенсивної терапії.
Із 22:30 четверга до 8-ї ранку п’ятниці у Львівській області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 2 осіб – із Борислава та Мостиська.
Станом на той час на Львівщині з підозрою на COVID-19 було 115 осіб (загалом зверталася з підозрою 151 людина, у 6 осіб виявили грип, у 36 пацієнтів не підтвердили діагноз коронавірус).
За даними лікаря-епідеміолога Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головного позаштатного спеціаліста департаменту охорони здоров’я ОДА з епідеміології Наталії Тімко, на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні перебувало на той час 55 осіб. На самоізоляції перебували 58 осіб.
Volodymyr Krasnoholovets 2020-03-28 / 16:50:16
Сьогодні в новинах повідомили, що США виділяє Україні $1,2 млн. на лікування коронавірусу.
Нагадую, що український апарат лазерної терапії "Геліос" для України матиме ціну $35 тис. Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня може замовити хоча б один "Геліос" - бо кошти ж дають США!!! Один апарат за добу може пролікувати 350 пацієнтів. За 2-3 доби їх можна буде вже здорових виписувати з лікарні (навіть якщо спочатку лікування вони були з тяжким запаленням легенів). Нагадаю, що така терапія є монотерапія - нічого іншого не потрібно, лазер лікує все сам. На сьогодні потужнішого засобу від коронавірусу годі й шукати на планеті Земля.
Українські науковці розблять свій внесок в лікування українців. Чи зробить свій внесок українська влада і українська медицина??
ужгородка 2020-03-28 / 15:07:28
Молодці!