Так, відповідно до даного наказу, для проведення перевірки було створено 6 контрольно-ревізійних груп, до складу яких увійшли представники Головавтотрансінспекції, Держспецтрансслужби, Департаменту безпеки у галузі, Сектору мобілізаційної роботи, Департаменту розвитку та координації систем транспорту Мінтрансзв’язку.
За час роботи контрольно-ревізійних груп було перевірено 38 потягів у Конотопському, Сумському, Харківському, Одеському, Львівському та Ужгородському напрямках. При здійсненні перевірки санітарного та технічного стану пасажирського вагону члени групи звертали увагу на наявність необхідних документів провідника, зокрема, посвідчення особи, санітарної книжки, посвідчення про здачу екзаменів з електробезпеки, охорони праці тощо, зовнішній вигляд провідника (стан форменного одягу, наявність бейджика). Значну увагу було приділено санітарно-технічному стану вагона чистоті кузова вагону, наявності трафарету та номера вагону, роботі вентиляції та дотриманню температурного режиму у вагоні, наявності пожежної сигналізації та її роботи, наявності вогнегасників та строки їх придатності, організації зберігання постільної білизни, стану санвузлів, відповідності кількості квитків кількості пасажирів у вагоні, дотриманню провідником правил висадки та посадки пасажирів тощо.
На даний час за результатами перевірки складаються відповідні акти. Наступного тижня заплановано проведення наради з розгляду актів перевірок, за якими буде підготовлено пропозиції щодо усунення виявлених недоліків та притягнення причетних до порушення до відповідальності.