Частка реалізації фармацевтичних товарів у загальнообласному обсязі продажу непродовольчих товарів склала 20,3%.
Порівняно з відповідним періодом попереднього року, на 15,8%, у порівнянних цінах, збільшилася реалізація медичних та ортопедичних товарів. Їх було продано на 114,3 млн.грн, а питома вага у загальному обсязі продажу непродовольчих товарів склала 2,5%.
Більше половини всієї реалізації забезпечено підприємствами міст Ужгород та Мукачево, Виноградівського та Тячівського районів.
Продаж фармацевтичних товарів через роздрібну торгову мережу на особу у І півріччі п.р. становив 739 грн, проти 606 грн у відповідному періоді попереднього року, медичних та ортопедичних товарів – 91 грн (при 73 грн – у І півріччі 2018р.).
Частка фармацевтичних товарів, що вироблені на території України, в загальному обсязі їх продажу, становила 51,1%, а медичних та ортопедичних товарів – 57,7%, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ статистики в Закарпатській області.
Говерла 2019-09-19 / 21:58:28
В Індії в одній місцевості померлих виносять на велике поле і там їх м'ясо об'їдають грифони - бо птахам теж жити треба, а вони живляться лише мертвечиною. Так от років 10 тому там збудували фармакологічний завод з виробнитва ліків для нирок. Наче місцеві почали менше страждати на нирки. Але: кількість грифон скоротилася чи не в 100 разів! Нрод вдарив на сполох - наші друзі, які поижають померлих масово мруть! Дослідили палих птахів і з'ясували, що гинуть вони від вживання людського м'яса просоченого отим фармакологічними ліками для підтримки хворих нирок.
А ще є відомості, що з вининкненням стабілізаторів їжі, в Німеччині проводили певні ексгумації і викопані трупи були геть нетлінні - їх закончервували стабілізатори з продуктів, які вони споживали.
Оце коротко про фармакологічні препарати...
ку-ку 2019-09-19 / 21:44:42
Пофіг скільки продано, Скільком допомогло, а не нашкодило!