Про таке повідомляють активісти громадяської ініціативи SaveBorzhava, що протистоять намірам забудови Боржавського хребта вітряками.
"Ми вимагаємо зупинити дію висновку з оцінки впливу на довкілля проекту ВЕС до завершення судового процесу, де цей висновок оскаржується. Якщо рішення суду буде на нашу користь, то забудовник не зможе розпочати будівництво доти, доки триватиме судова справа, у якій ми оскаржуємо висновок з ОВД.
Це дуже важливе для нас засідання, і ми хочемо показати суддям суспільну значимість цієї справи. Тому перед початком засідання зробимо невеличкий пікет на підтримку збереження Боржави", - інформують активісти.
При цьому, просять усіх небайдужих, хто матиме можливість, підійти 23 вересня на 8:30 ранку до Восьмого апеляційного суду за адресою м. Львів, вул, Саксаганського 13.
Наявність плакатів проти забудови Боржави вітається.
Для тих, хто бажає бути присутнім на судовому засіданні, при собі необхідно мати паспорт.
місцевий 2019-09-19 / 10:55:42
ЗЕ-КОМАНДА - хворий на голову, у себе в керті вітряк постав, може мозги продує
Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-18 / 20:55:11
до ЗЕ-КОМАНДА
Дякую за згадування імен - Олег Лукша, Оксана Станкевич. Ось знайшов статтю за 2012 р. "На Закарпатті суд розглядатиме справу щодо будівництва 360 гідроелектростанцій" - це виявляється така була ідея керівництва Закарпатського краю?
Оце ваш коментар прочитав і перед очима постало вчорашнє збіговського підкупленого і зомбованого люду з села Трушки. У них 50 років функціонує сміттєзвалище, яке їм радять прибрати переробивши всі відходи, а отриману геть дешеву енергію вигідно для себе використовувати для вирощування городини і овочів в теплицях на 10 га (теплиці треба буде збудувати), і це дасть їм пару сотень нових робочих місць. Той сміттєпереробний завод мав би площу до 0,5 га і виглядав би як десяток мініавтобусів зіраних до купи. Так вони проголосували за те, що сміттєпереробний завод їм не потрібен, бо він їх труїтиме своїми викидами. А викиди - лише гази СО2 та вода Н2О.
Наразі вони дихають отруйними газами з сміттєзвалища, токсична вода з сміттєзвалища труїть їм воду в криницях.
Бачите, в їх діях порушені причинно-наслідкові зв'язки. Це так само, як і у вас в вашому коментарі. Ви коли бачите сонце, то який колір йому приписуєте? Мабуть чорний, чи не так?
ЗЕ-КОМАНДА 2019-09-18 / 20:29:06
Volodymyr Krasnoholovets почому опіум для народу .Ви що поїли всі розуми ,Ви що місцевий житель і вказуєте нам як жити і розвиватись .На Ваші доводи є інші наукові доводи ,Вас майже найняли Лукша з Станкевічкою ????А молодь практично виїхала з цих сіл на заробітки дякуючи таким екологам як Ви і нашим керівникам.
Volodymyr Krasnoholovets 2019-09-18 / 20:06:51
висновок з ОВД = висновок з оцінки впливу на довкілля
Будівництво цих монстрів не можливе з чотирьох головних причин:
1) екологічна ---- очевидна шкода довкіллю;
2) технічна ---- застаріла технологія;
3) політична ---- турки не мають в Україні своєї виробничої лінії. Якщо це сказати туркам, то вони одразу все збагнуть, адже в їх країни не можливо встановлювати інженерні конструкції якщо вони не вироблені в Турції.
4) економічна ---- очевидний підрив української економіки, оскільки не залучені українські науковці та технічні компанії, які володіють технолгією генгерації електричної енергії з вітрової.
Ці 4 фактори обов'язково мають бути враховані вельмиповажними суддямі у Восьмому апеляційному суді Львова 23 вересня 2019 р.
Тому, шановні турки, гуляй-гуляй, що в перекладі з турецької мови значить: йдіть собі стороною.