Як зазначається в пояснювальній записці, йдеться про створення при музеї ще одного філіалу ‒ народного літературного музею Закарпаття.
Його мета – збір, дослідження, збереження, популяризація життєвого і творчого шляху письменників Закарпаття, історії класичної і сучасної української літератури, пам’яток матеріальної та духовної культури області, залучення до них широкої глядацької аудиторії в Україні та за кордоном, який став би центром історії української літератури у Карпатському регіоні.
Прийняття рішення обласної ради сприятиме реалізації державної політики у сфері культури , розвитку музейної справи на Закарпатті.
Іншими словами, за рахунок ще одного філіалу – народного літературного музею, збільшаться фонди художнього музею ім. Й. Бокшая, який згодом може набути статусу Національний, повідомляють у прес-службі Закарпатської облради.
*** 2019-04-02 / 14:28:29
Евріка! Уже давно кожен район Закарпаття, повинен був мати свої музеї книги,адже книга- документ.Про це мала дбати і контролювати Обласна бібліотека,який там рівень поваги до районів не знаю!Виноградівський до прикладу( невже там на Ю. Боршоші -Кум’ятському закінчилося написання книг?).Робіть музей книг і журналів.А фото,світлини,скільки поколінь знайдеся!?Читайте, і пишіть-це сильно!
Парасці 2019-03-31 / 21:26:05
Най Дмитро зажене пару своїх есемесок на іршавськім говорі тай увидиш екземпляри.
Ужгород 2019-03-29 / 20:50:26
Чудова ідея! Підтримую двома руками
параска 2019-03-29 / 16:47:42
ще одна дурість обласної влади видно грошей у бюджеті немерено для статусу національного потрібно понад 150 тисяч експонатів може через 100 років і нагребуть