Про це повідомляє AIN.
Новий майданчик також розташований у селі Розівка поблизу Ужгорода. Завдяки новому виробничому майданчику на 20,7 тис. кв. м, будівництво якого почалося в січні 2018 року, загальна площа високотехнологічного виробництва зі складськими приміщеннями становить 46,6 тис. кв. м.
Загальна площа підприємств Jabil в регіоні ЕМЕА (Європа, Близький Схід і Африка), з відкриттям майданчика в Україні зросла до понад 371 тис. кв. м на 22 заводах в 14 країнах.
Перший завод в Україні компанія відкрила в 2004 році, і з тих пір Jabil виготовив тут понад 100 млн пристроїв для замовників з автомобільного сегмента, сфер інтелектуальної техніки і побутових приладів, а також телекомунікацій.
За весь час роботи в Україні компанія інвестувала $75 млн в завод в Ужгороді, з яких $16 млн - на новий майданчик.
Зараз у компанії в Україні працює близько 3 тис. співробітників, з відкриттям нового майданчика штат планують збільшити до 5 тис.
Компанія Jabil Circuit входить у трійку світових лідерів серед компаній із контактної збірки. Ужгородський завод компанії виробляє електроніку для брендів Adtran, Gilat, Nespresso, Cardo, Nokia, Velux, Unify, Ceragon, Tele Tec, Visteon.
Копча 2019-04-02 / 16:00:51
Цікаво як читатєль зможе пояснити масову міграцію робочих рук. До речі відїжджають не тільки селяни з занепадаючих сіл, їде багато молоді, людей з освітою і багажем знань та навичок оскільки на 5-8 тис. грн. можна вижити але не прожити.
ужгородець 2019-03-18 / 11:22:54
"Читатель", повний пенсійний "брєд" несете саме ви. Гірські села, де земля не родить, давно пусті. Самі жінки з дітьми, пенсіонери та... пару сигаретчиків з чорновозами, якщо село біля кордону (маю родину на Березнянщині).
В селах низини, ситуація трохи краща з чоловіками. Але... Молодь, яка не бажає робити дома не землі, теж вся "на лижах" за кордон любими шляхами.
Крім того, судячи з вашої "бесіди", ви не місцевий. І не маєте родини за кордоном та мінімальних знань русинської мови, з якою ви би могли вільно ЖИТИ серед західних слов'ян (чехи, словаки, поляки, прибалти, хорвати).
Тому, такі як ви, їздять на заробітки в Росію.
І ще. Я сам працював колись на "Ядзакі", брат на "Джейбілі", тому не свистіть мені про "міцні кадри" та "робочі династії" на цих заводах.
Хто заробив на другий паспорт чи робочу візу - в житті не лишиться зараз в Україні.
А порошенківський туристичний безвіз тільки спростив цю процедуру втечі ЯКІСНИХ робочих рук з України.
Привіт від брата дівкам з відділу кадрів "Джейбіл". Видно добре їх "знаєте", щоб таку пургу тут ганяти...))))
Читатель 2019-03-16 / 22:55:56
Для Ужгородца.
Некрасиво! Что за чепуху вы несёте? У нас так всё "хорошо", что харчами уже всё население Украины перебирает? А в тех же сёлах? Так, прям, хорошо селяне живут? Разве?
А во-вторых, зайдите на фирму (любую) и оцените ситуацию. Удивитесь! Вы увидите (своими глазами) что уже несколько (!) человек было до вас! А вы говорите "никто не идёт". Бред всё это. Пойдите попробуйте на Турбогаз. Вас не примут! Пойдите на "Модуль" - вас и там не примут. Нехватка кадров на рынке означает "нехватка из кучи кандидатов". Вот что это такое! А при СССР нехваткой было "брали любого, лишь бы работал".
ужгородець 2019-03-16 / 21:07:43
Чи ви, "тов. Читатель", вважаєте, що за 260 Євро на місяць, в Україні чоловік може спокійно утримувати молоду сім'ю, народжувати дітей, орендувати житло, повноцінно харчуватися, одягати СІМ'Ю не в б/у -шці, якось відпочивати, планувати відпустку...? Тобто жити і радіти, віддячуючи ударною працею "турботливим" американцям?
ужгородець 2019-03-16 / 20:54:55
За 8 тис. грн. працювати будуть виключно сезонні робітники, які чи чекають візи, чи роблять перерву у 3-х місячному "туристичному" безвізі, чи просто у пошуку кращої роботи.
І ще. Знаю достеменно, жодний циган вже не піде мести вулиці менше, ніж за 250 грн. в день.
Жодний НОРМАЛЬНА прибиральниця не піде робити 8-годинний день менше, ніж за ті самі 250 грн.
Тому, "Читатель", хіба що ви особисто у пенсійному віці підете сторожити (спати) до приватника за 5 тис. грн.... добу через дві)))
Бо простояти голодному на ногах на конвейєрі 8 годин 5-6 робочих днів на тиждень - не кожний молодик чисто теоретично потягне.
А за 260 Євро на місяць РОКАМИ (!) - це просто смішно.
Читатель 2019-03-16 / 18:13:06
Не несите чепухи, тов. Копча. Люди работают и за 8 тыс. гривен, и даже за 5 тыс. И на основе этих данных - РАБОТАТЬ ЕСТЬ КОМУ. Просто, много кто хотел бы сразу и много, а такие не идут работать за 8 тыс. принципиально, а не потому, что нашли другую работу.
Копча 2019-03-16 / 09:37:20
При існуючому відтоку робочих рук американці якщо суттєво не піднімуть рівень зарплати то на свій завод скоро почнуть завозити і робітників з за кордону.