На їхні пошуки відразу було направлено відділення гірських пошуковців с. Нижні Ворота Воловецького району. Підтримуючи із заблукалими телефонний зв’язок рятувальники порадили чоловікам рухатися у бік с. Березники Свалявського району, однак ті, знехтували рекомендаціями рятувальників, та вирішили підійматись крутими схилами у бік вершини гори.
О 00:15 рятувальники знайшли двох туристів і ті повідомили, що їхній товариш не зміг продовжити з ними маршрут та залишився чекати на допомогу у горах. Залишивши рятувальникам GPS-координати третього, туристи були доправлені до місця їх тимчасового проживання у с. Пилипець Міжгірського району.
Рятувальники ж у свою чергу продовжили шукати третього долучивши до пошукових робіт ще два гірські пошукові-рятувальні відділення з м. Мукачево та смт Міжгір’я. Близько третьої години ранку професіонали ДСНС знайшли лижну маску та палиці заблукалого, однак його поруч не виявлено.
Станом на 06:00 третього туриста не знайдено, зв’язок з ним відсутній. Пошуки тривають, повідомили в У ДСНС України в Закарпатській області.
Горбам 2019-01-07 / 13:21:17
Дуже і дуже примітивне судження службовця, який, очевидно має фінансову зацікавленість в пошукових роботах.
Так оплачуйте роботу рятувальників із своєї кишені, ми не проти. Ми за те, щоб олені оплачували витрати держави за результати своїх безглуздих вчинків. До речі, можливо запитати у наших громадян чи готові вони оплачувати операції по пошуку заблукавших в горах недоумків? Ми проти цього. Якщо такі пришлепкуваті, нерідко пяні "туристи" захотіли екстріму - будь ласка, зареєструйтесь в пошуково-рятувальних службах, внесіть під заставу кошти на ваш можливий порятунок і йдіть з Богом, насолоджуйтеся зимовими горами.
Горби 2019-01-07 / 13:02:58
Дуже і дуже примітивний коментар нижче.
Це робота у людей така - рятувати і шукати навіть абсолютно ідіотичних туристів. Вони її роблять якісно і продовжать це робити. А платяться їм гроші за це із бюджету, і будуть платитись надалі. Бо держава має рятувати і зберігати життя навіть безбашенних туристів, так само як і алкашів, що перепили на Різдво палинки. Так роботарятувальників небезпечна як к приміру і у пожежників. Але це все розуміють. А те що хтось гине в горах - це абсолютно нормально, хоч і не дуже приємно їх родичам. В Альпах за рік гинуть сотні туристів взимку, при тому що там культура поводження в горах дуже висока, а рятівників тисячі.
Гори 2019-01-07 / 12:08:35
Мабудь оленя снігом замело. За чиї кошти і які саме рятувальники повинні шукати тупих, безмозглих зайд,які в перший раз приїхали в зимові гори і яким по барабану застереження синоптиків. Гори суворо наказують самовпевненість та зухвальство. Нам також по барабану, якщо вони вирішили "потягятися" з сніговими горами та крутнути рулетку життя та смерті, але за чиї кошти стільки людей та техніки повинні наражати своє життя, що відшукати недоумкуватого оленя? Чи відшкодують вони хоч якусь частину витрачених на їх порятунок грошей, не кажучи вже про фізичні та моральні виснаження рятувальників.