Про це повідомляє прес-служб Мінінфратруктури.
Сертифікація Украероруху ініційована Словацькою стороною в контексті створення умов для використання повітряного простору Словацької Республіки при виконання операцій на аеродромі «Ужгород», а також визнання Украероруху провайдером аеронавігаційних послуг на території Словацької Республіки.
Підписання відбулося в присутності Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в м.Страсбург (Франція).
Міністр інфраструктури України подякував всій команді Украероруху на чолі з Дмитром Бабейчуком, а також Європейській агенції з безпеки польотів за успішну співпрацю, спрямовану на розвиток української авіації у відповідності до європейських норм і стандартів.
«Питання відновлення повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» є пріоритетним для Міністерства. Ми отримали конкретне завдання від Президента України - до кінця 2018 року запустити авіасполучення із Закарпаттям. Сьогодні Украерорух і EASA підписали Контракт, який сприятиме виконанню умов і міжнародних вимог для польотів до аеропорту м.Ужгород. Ми працюємо над відновленням повноцінної роботи аеропорту «Ужгород» до кінця року», - наголосив Володимир Омелян.
«Сьогодні Украерорух, як провайдер аеронавігаційного обслуговування України, підписав контракт з Європейським агентством з безпеки польотів (EASA) у сфері сертифікації. Цей крок має вирішальне значення, оскільки, започатковує процес сертифікації послуг Украероруху на відповідність нормам Європейського Союзу», - наголосив Дмитро Бабейчук.
Виконавчий директор EASA Патрик Кі під час двосторонньої зустрічі з Володимиром Омеляном на 36-й Пленарній сесії Європейської конференції цивільної авіації позитивно відзначив факт підписання Контракту щодо сертифікації Украероруху відповідно до норм ЄС.
Довідка
Європейська агенція з безпеки польотів (англ. European Aviation Safety Agency (EASA)) є агентством Європейського Союзу із регуляторними та виконавчими задачами у сфері цивільної авіаційної безпеки. Штаб-квартира знаходиться у м. Кьольн (Німеччина).
EASA була створена 15 липня 2002 року і повноцінно запрацювала у 2008 році. Організація перебрала функції Об’єднаної Авіаційної Влади (JAA). Країни Європейської асоціації вільної торгівлі (EFTA) отримали доступ до участі у цій організації.
Відповідальність EASA включає аналіз та дослідження операторів безпеки, видавання дозволів іноземним операторам, надання порад для редакції законодавства ЄС, імплементація та моніторинг правил безпеки (включаючи дослідження у країнах-членах), надання типової сертифікації літальним апаратам та компонентам, а також затвердження організацій, що залучені у дизайн, виробництво та підтримку продуктів аеронавтики.
Вуву 2018-07-11 / 06:59:46
Це позитивний крок і хороша новина.
Залишилась дрібничка ... Провести аналіз як були "освоєні" маскальом 16 млн гр. ... Міських і державних бюджетних коштів.?