Його підсилює тепла та дощова погода, яка наразі спостерігається в області. У зв’язку з цим в горах розпочинається танення снігу, який невдовзі наповнить закарпатські річки. У зв’язку з такою синоптичною та гідрологічною ситуацією є всі підстави очікувати можливі локальні паводки, зазначають у Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса.
На Закарпатті ще добре пам’ятають грудневий паводок минулого року, особливо у селі Вільхівка Іршавського району, і не тільки. Це приклад того, як потрібно вчасно готуватись до непередбачуваних загроз водної стихії, наголошує очільник управління.
Цього року управлінням обстежило всі річки, в результаті чого водниками було підготовлено та направлено до Кабміну більше 80-ти об’єктів, які підлягають реконструкції. Загальна сума аварійно-відновлювальних робіт склала близько 165 млн. грн. Також цього року бюджетом виділено 25,5 млн. грн. на програму протипаводкового захисту. Однак ні в першому, ні в другому випадку коштів область поки що не отримала, а фінансування обласного бюджету може покривати тільки заборгованість за попередній рік.
Та природа, на відміну від людей, коштів не чекатиме тож тут важливо якнайшвидше приступити до робіт, наголошують водники, йдеться у сюжеті телеканалу "М-студіо".
наука 2018-03-13 / 15:07:50
До,біологів,екологів,науковців: насадження дерев,рослин,які стримують води,усе це має бути у рядочок,системно,структурно,стандартно,науково,естетично!Бо інакше природа нас накаже!Гроші ніякі не врятують!Релігія тим більше!