Суми відшкодувань мають певні обмеження: за телиці, нетелі та корови вітчизняного походження (за умови, що самиці походять та закуплені із стада, що має середній надій на корову від 6 000 кілограмів молока за даними звіту про стан тваринництва), а також за племінні телиці, нетелі, корови молочного, молочно-м’ясного і м’ясного напряму продуктивності з племінних заводів та репродукторів або за ввезені у режимі імпорту – не більше 12 000 грн. за одну голову; за племінні свинки та кнурці з племінних заводів та репродукторів або за ввезені у режимі імпорту – не більше 2400 грн. за голову; за племінні вівцематки, барани, ярки з племінних заводів та репродукторів або поставлені в режимі імпорту – не більше 2000 гривень за голову.
Для отримання часткового відшкодування вартості тварин вітчизняного походження суб’єкти господарювання подають до 5 листопада комісіям: заявку, довідку про відсутність (наявність) заборгованості із сплати податків і зборів, довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком, копії відповідних платіжних документів, акт про передачу (продаж) і закупівлю худоби за договором (крім тварин, що були ввезені у режимі імпорту), копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) (на останню звітну дату на момент подання документів), витяг з Єдиного державного реєстру тварин, копії племінних свідоцтв (сертифікатів), письмове зобов’язання повернути до державного бюджету в місячний строк бюджетні кошти у разі зменшення поголів’я станом на 1 січня двох наступних років з урахуванням приросту та обсягу закупівлі.
Суб’єкти господарювання, які закупили телиці, нетелі та корови вітчизняного походження, що походять з неплемінних стад, подають копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг, річна) щодо продуктивності тварин відповідного неплемінного стада станом на 1 січня року, що передує року, в якому були закуплені тварини, засвідчену підписом керівника, скріпленим печаткою (за наявності) суб’єкта господарювання — власника неплемінного стада. Для виплати часткового відшкодування вартості тварин, ввезених у режимі імпорту, необхідно подати комісіям також копії відповідного контракту, рахунка-фактури (інвойсу), платіжних документів, сертифікатів, митної декларації.
Заявку та матеріали подавати до комісії департаменту агропромислового розвитку Закарпатської ОДА за адресою м. Ужгород, площа Народна, 4, каб. 247. Тел. для довідок: (03122) 63-04-46 – відділ тваринництва, 3-41-19 – приймальна.