Село Баранинці, де зареєстровано загалом 1 653 виборці, поділено на 7 округів, мешканці яких обиратимуть сімох депутатів. В кожному окрузі знаходиться від 226 до 250 виборців.
У селі Барвінок сформовано два округи, один з яких налічує 225 людей, що мають право голосу, інший – 229.
Село Довге поле також матиме двох депутатів від двох округів, в одному з яких нараховується 231 виборець, в іншому – 237.
У селі Підгорб утворено два округи із 178 та 179 виборцями відповідно.
Село Великі Лази розділено на 5 округів, в кожному з яких запрошення голосувати отримають від 204 до 219 виборців (всього – 1 257).
У селі Циганівці сформований один округ, де зареєстровано 316 виборців. Аналогічна ситуація із селом Стрипа, де мешкає 351 виборець.
Село Холмець із 722 виборцями поділено на три округи, де нараховується від 227 до 248 виборців. У селі Ярок, де визначатимуться із двома обранцями, в одному окрузі зареєстровано 237 та 240 виборців.
В цілому, територіальні округи сформовані з неоднаковою кількістю виборців – від 178 до 351, тобто відрізняються в понад два рази.
Нагадаємо, відповідно частини 2 статті 17 Закону України «Про місцеві вибори» для проведення виборів депутатів сільської ради відповідна сільська територіальна виборча комісія не пізніш як за 38 днів до дня перших виборів місцевих виборів утворює одномандатні виборчі округи з приблизно рівною кількістю виборців у кожному.
Радниця з юридичних питань Громадянської мережі ОПОРА Ольга Коцюруба зазначає що порушення територіальними виборчими комісіями принципу формування округів з приблизно рівною кількістю виборців, визначеного статтею 17 Закону України "Про місцеві вибори", є доволі частим порушенням порядку проведення перших місцевих виборів 29 жовтня 2017 року. На сьогодні є кілька прикладів оскарження суб’єктами виборчого процесу порядку формування округів, що призвели до визнання незаконними та скасування рішень виборчих комісій. Оскарження рішення виборчої комісії повинно бути реалізовано суб’єктами виборчого процесу або виборцями, які проживають на території відповідних округів у п'ятиденний строк з дня прийняття такого рішення. Оскільки закінчення формування виборчих округів завершилося 20 вересня, строки для судового оскарження вже минули. Правом на скасування рішення територіальної виборчої комісії, що суперечить закону та на прийняття рішення по суті питання наділена відповідно до частини 19 статті 27 Закону України “Про місцеві вибори” також територіальна виборча комісія вищого рівня та Центральна виборча комісія. Проте у випадку, коли вже здійснюється реєстрація кандидатів у відповідних виборчих округах та почалося проведення ними агітації, cкасування рішення про утворення виборчих округів призведе до порушення прав кандидатів, які надавали згоду на балотування (подавали заяву на самовисування) в межах утворених територіальною виборчою комісією виборчих округів.