Про це Закарпаття онлайн повідомив громадський правозахисник Віталій Грегор.
Закарпатську ОДА представляв особисто Геннадій Москаль, котрий, нарешті, з'явився та подав ряд клопотань про долучення доказів і залучення третіх осіб. Голова ж Хустської РДА Назарій Павлій вчергове не з'явився, надіславши заяву про неможливість прибуття через участь у позачерговому засіданні районної техногенної комісії в зв'язку із штормовим попередженням в Хустському районі.
За наслідками розгляду клопотань Г.Москаля суд залучив сільради Кошелева та Березова Хустського району на боці Закарпатської ОДА як третіх осіб, що не заявляють самостійних вимог. А в клопотаннях ОДА щодо залучення сільради Ізи, Управління державного агентства рибного господарства у Закарпатській області, Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області та Управління містобудування та архітектури Закарпатської ОДА, профільної комісії Громадської ради при ОДА як третіх осіб суд наразі відмовив.
Також суд приєднав ряд доказів, що стосувалися обгрунтування правомірності оскаржуваного розпорядження Г.Москаля, зокрема лист Державного агентства рибного господарства про те, що в річці Ріка живе 6 видів червонокнижних риб, а відтак будь-яке будівництво ГЕС на ній недопустиме.
На суді були також присутні біля десятка жителів Хустщини, які виступають проти будівництва ГЕС, правозахисники, екологи та представники Закарпатського спортивного клубу нахлистовиків (спортивної риболовлі).
На засіданні були присутні понад десяток жителів Хустщини, які виступають проти будівництва ГЕС, а також правозахисники, екологи та представники Закарпатського спортивного клубу нахлистовиків (спортивної риболовлі).
Були і "лобісти" спорудження ГЕС із села Березово – сільські депутати Степан Паш і Василь Величко, жителі Ярослава Мороз, Іван Росоха, Василь Гушовський, Михайло Мица та його брат Микола Мица, що головував 10 липня в Березові на псевдослуханнях, які були опісля визнані розпорядженням голови села Б.Біляком такими, що не відбулися.
У зв'язку із залученням третіх осіб та наданням їм часу для ознайомлення з матеріалами справи судовий розгляд перенесено на 08:30 22 вересня.
для Бедевлі 2017-09-14 / 11:05:48
Тересву від ГЕС мають рятувати передусім бедевляни, калинівці та ганичани. Бо люди у Біловарцях вже сказали своє тверде слово на захист річки від ГЕСів-убивців... Чому ви вічно чекаєте нянька, який прийде і спасе?! Ідіть на громадські слухання і женіть гесівців у три шиї...
Ніка 2017-09-14 / 11:03:17
Держагенція рибного господарства щось продешевила: у Ріці живе 15 червонокнижних видів риб, відповідно до результатів досліджень наукового Інституту рибного господарства НААН України. Хіба що решта вже зникла через роботу Нижньобистрівської ГЕС, що вельми прискорбно...
Ужгородець 2017-09-13 / 13:51:39
Москаль грає двойну гру, головне щоб далі ходив в суд і був лише на боці народу, бо кить нє то знесуть його
... 2017-09-13 / 12:06:40
Судова реформа в дії: замість залів судових засідань комори судових засідань. Гроші є дише для дотацій птахівництва
Лоці 2017-09-13 / 11:38:24
Женіть сих чортів (Ец і Петьовкиних лобістів) з своеї землі, бо ся лишите без води, ліса і природи. Люди, все у ваших руках.
міща 2017-09-13 / 09:33:01
21 вересня 2017 р , свобода , сакашвілі, тимошенко , гриценко та інші з народом вийдут на майдан , виборами пахне.
Щурь вася з міжгіря 2017-09-13 / 07:00:59
гена фестивальщик прокапався в лікарні після фестивалю в колочаві і згадав про судове засідання
Бедевля 2017-09-13 / 06:29:26
Цікаво чи Тячівщину врятує від гесів Москаль, тут нардеп петьовка із ЄЦівськими місцевими депутатами пробують обдурити народ подачками