Пенсіонерка Ганна Цар з смт. Міжгір’я клопотала про виділення земельної ділянки та працевлаштування доньки. Голова облради тут же зв’язався з головою селищної ради Василем Щурем, якому й доручив вивчити ситуацію Ганни Іванівни й вжити відповідних заходів з тим, аби допомогти жінці.
Мукачівку Наталію Мелеш привела до голови облради також проблема: вона хотіла б знайти роботу за спеціальністю, оскільки станом на сьогодні перебуває в числі непрацюючих. Інша мукачівка – Ірина Козар скаржилась на те, що їй не видають Державний акт на землю. Михайло Михайлович направив листа на адресу Мукачівської міськради, в якому просив уважно розглянути питання й посприяти їх позитивному вирішенню. Пенсіонер с.Порошково Перечинського району Еміл Корпанець, звертаючись до керівника облради, сказав одразу: " Я прошу не за себе“. Його болить душа за ліси, де проводять самовільні рубки. Будь ласка, просив він, вплиньте на стан справ. Михайло Михайлович невідкладно звернувся до начальника управління лісового господарства Валерія Мурги з тим, аби з’ясувати факти та вжити відповідних заходів. Адже завдання влади, підкреслив голова облради, – зберегти, примножити та раціонально використовувати лісові багатства, бо вони – один із найбільших скарбів нашого краю.
Група власників дачних ділянок, що на території Оноківської сільради та на Оріховському масиві звернулась до Михайла Кічковського зі своєю спільною проблемою, яку виклали в листі, котрий підписало 42 особи. Вона стосується ремонту пішохідного моста через р.Уж, що веде до Оріховецького озера.
„На протязі попередніх років цей міст ремонтувався коштами і силами Оноківської сільради. Але цього разу згадана сільрада відмовилась виділити кошти на ремонт моста, який, до речі, в аварійному стані, мотивуючи тим, що міст знаходиться на балансі м.Ужгорода. Просимо Вашого втручання…“
Голова облради направив відповідне клопотання разом із скаргою на адресу Ужгородського міського голови та голови Ужгородської райради з пропозицією розглянути ситуацію.
Того ж дня до голови облради звернулись жителі із ряду сіл Тячівського, Воловецького, Перечинського, Виноградівського районів. Люди жалілись, що депутати та місцева влада могли б більше цікавитись тим, як у дощовий осінньо–зимовий період добиратись дітям по бездоріжжю до школи, а дорослим – на роботу. Окремі звернення були про те, що в селах, окрім дискотеки, молоді нема чим зайнятись. Звідси – одна із причин зростання правопорушень. Ці та інші питання голова облради обговорив із головами відповідних райрад. Вирішено на базі одного з районів краю провести семінар –нараду з питань роботи із зверненнями населення.
– Аналізуючи зміст звернень, видно: якщо під час перших прийомів громадян приходили в основному люди малозахищені, які здебільшого просили матеріальну допомогу, то сьогодні більшість переймається проблемами села, міста, району, довкілля. Це означає, що місцеве самоврядування має поступ, повагу серед народу, довір’я. Що держава будується знизу, як то і має бути. З селища, села, міста, – резюмував голова облради, переглядаючи пошту того дня, в якій було багато листів із місця.