Сьогодні, 30 вересня, радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко в Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області обговорив питання комунікації з керівництвом поліції, Державної міграційної служби, Управління державної служби з надзвичайних ситуацій, очільниками прикордонної служби та інших правоохоронних органів.
Мова велася про створення практичної та реальної взаємодії на всіх етапах роботи правоохоронців, починаючи від плідної взаємодії між окремими структурами МВС, місцевої влади, громадськості, завершуючи комунікаціями всередині структурних підрозділів. Володимир Мартиненко звертав увагу на досягнення поліції в питаннях комунікації інших областей. Закарпаття наголосило на своїх сильних сторонах та проблемних моментах.
Начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, підполковник поліції Роман Стефанишин розповів, що в нашому краї налагоджена робота з нацменшинами. Радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко наголосив, що цим питанням, в рамках співпраці, дуже цікавиться ООН, та звернув увагу, що серед закарпатських ромів були випадки скарг на дії поліції, але при перевірці цих заяв порушень із боку правоохоронців не було виявлено. Роман Стефанишин пояснив, що скаржаться здебільшого ті, хто вже притягувався до відповідальності і підозрюється у вчинені чергового злочину, в такий спосіб люди просто намагаються відтягнути настання відповідальності.
Після «круглого столу» радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, секретар Громадської ради та начальник Головного управління Національної поліції в Закарпатській області, підполковник поліції Роман Стефанишин зустрілися з журналістами та громадськими активістами краю, щоб утворити з числа цих людей робочу групу для майбутньої співпраці.
Більше трьох десятків закарпатців прийшли, щоб обговорити питання змін до Кримінального процесуального кодексу України, майбутнього ветеранських організацій МВС, колишньої громадської ради при обласному управлінні . Громадські активісти наголошували на потребі в залученні закарпатців до впливу на процеси, які відбуваються в Національній поліції: створення діалогу для можливого надання пропозицій нашими активістами, залучення закарпатців до Громадської ради при МВС України. Деякі пропонували власні напрацювання для посилення превентивної діяльності поліції.
Цікавило актив області і питання нових законопроектів про зброю. Володимир Мартиненко розповів, що нині таких є три, але щодо всіх ще надто багато питань і тому про їх прийняття говорити зарано.
Крім цього, посадовець дав роз’яснення щодо питання, яке давно хвилює громаду не лише Закарпаття: презумпції правоти поліцейського. Володимир Мартиненко наголосив, що мова йде не про вседозволеність правоохоронців, але про захист працівника поліції як громадянина при виконанні службових обов’язків. Радник Міністра наголосив, що проблема назріває давно, а події в Дніпрі стали лише каталізатором.
Насамкінець Володимир Мартиненко наголосив на тому, що в українців має змінитися ставлення до поліцейського і прийти розуміння того, що їх служба – це захист і опора, і лише довіра до правоохоронця здатна завершити процес реформування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Читач 2016-10-01 / 18:39:58
Щось таємничо без анонсів приїхав такий гість! Можливо для обраних він повідомив про своє перебування!