Вступні випробування проходили у 4-х видах. Спершу дівчата згинали/розгинали руки в упорі лежачи, а хлопці підтягувались на поперечині. Відтак усі передислокувалися на стадіон «Авангард», де стартували забіги. Там долали спринтерську стометрівку, а також – 500 м (дівчата) та 1000 м (хлопці).
Та найбільше хвилювань викликав басейн. Декому не вдалося розрахувати сил і швидко пропливати, хтось побоювався чи не буде надто глибокою вода, проте всі сміливці мужньо пройшли цей етап.
Завідувач кафедри фізичного виховання Іван Маріонада поділився своїми спостереженнями: «Хочеться відзначити чудову фізичну підготовку тих вступників, які серйозно займаються певними видами спорту, це – гандболісти, футболісти, волейболісти, легкоатлети, фехтувальники. Загалом було продемонстровано досить високі результати. Особливо приємно, що до нас подали заяви шестеро майстрів спорту – з гандболу, фехтування та фристайлу».
Олександра Ковач, кандидат у майстри спорту з фехтування, зізналася, що до творчого конкурсу спеціально не готувалася, оскільки сама є спортсменкою і завжди намагається бути в добрій фізичній формі.
Член параолімпійської збірної України з фехтування, майстер спорту, неодноразовий призер першості України Максим Магула розповів, що хвилювався, як і перед будь-якими змаганнями. Проте вступні випробування не були надто складними, адже для спортсмена і такі фізичні навантаження є нормою.
Відразу після конкурсу комісія взялася за підбиття підсумків. Зі встановленим рейтингом можна ознайомитися сьогодні, 26 липня, в приймальній комісії. Найближчим часом інформація з’явиться і в системі «Конкурс».
Віра Лабич, Медіацентр УжНУ