- План заходів був розроблений Хустським лінійним виробничим управлінням магістральних газопроводів та ВАТ “Закарпатгаз” і погоджений управлінням магістральних газопроводів “Прикарпаттрансгаз”, Закарпатською ОДА та нами як крок до забезпечення нормального газопостачання селища, - прокоментував події начальник територіального управління Держгіпромнагляду Михайло Саварин. - Саме така реакція на аварійну ситуацію з підняттям тиску газу у внутрішньобудинкових системах одного з житлових мікрорайонів Великого Березного, де газом користуються мешканці 160 квартир, дасть можливість уникнути неприємних ексцесів надалі.
Тільки спрацювання запобіжно-скидного клапану, наголосив посадовець, перешкодило 11 листопада потраплянню газу середнього тиску у внутрішньобудинкові мережі. У відповідь на аварійну ситуацію, повідомив Михайло Саварин, територіальним управлінням Держгірпромнагляду по Закарпатській області було проведено цільові перевірки та видано приписи відповідальним за газозабезпечення населеного пункту Хустському ЛВУМГ та ВАТ “Закарпатгаз”, якими призупинено експлуатацію ГРС та заборонено експлуатацію систем газопостачання смт. Великий Березний.
Довідка: Протягом місяця, що відводився урядом на ревізію безпечності газопостачання населення, необхідність у якій підкреслила трагедія в Дніпропетровську, інспектори нагляду перевірили роботу 197 об’єктів газозабезпечення в регіоні, виявили 798 порушень вимог нормативно-правових актів промислової безпеки, притягнули до адміністративної відповідальності 25 посадових осіб.