Презентація проекту відбулася в рамках науково-практичної конференції «Інноваційні стартапи як рушійна сила нової економічної системи»
Це проект, який розрахований на молодь та дітей віком до 22 років. В рамках нього діти можуть реєструвати свої ідеї та проекти, а також знаходити своїх бізнес-партнерів, втілювати ідеї в життя, — розповідає Роман Стойка, співзасновник проекту.
Серед тих, хто долучився до створення унікального веб-ресурсу, є і Марк Дробнич. 15-річний юнак кілька років поспіль вигравав Всеукраїнські конкурси з робототехніки, а у 2014-му ужгородський школяр ввійшов у світову п’ятнадцятку фіналу конкурсу Google Science Fair. Зараз Марк розвиває власний бізнес з виготовлення роботів. А власне майданчик для дитячого стартапу вважає не просто важливим, а необхідим, оскільки подібного в Україні ще не створювали.
Проект Kinderstartup – це масштабний проект. Свого часу мені він би дуже допоміг, аби набрати певної ваги у сфері бізнесу та технологій. Мені довелося тяжко попрацювати протягом 3-4 років, а з допомогою нашого проекту я би міг описати всі свої ідеї на платформі та викласти їх на огляд великої кількості людей та отримати їхню оцінку. Тут навіть є можливість збирати кошти для свого проекту. Це щось на кшталт Kickstarter. Тобто майданчика для збору фінансів, але для дітей. Такого в Україні ще не було, а у дітей часто виникає дуже багато цікавих ідей, — каже Марк Дробнич, засновник ELFi Robotics
Запустити проект допоміг грант від Сполучених Штатів Америки. Тепер же кожен користувач Інтернету, талановита молода людина зі своїми ідеями та проектами зможе отримати стартап: підтримку тренерів, експертів, однодумців та інвесторів.
За допомогою посольства США були виділені кошти на реалізацію цього проекту. Все, що потрібно – зареєструватися. Навіть якщо дитина не знає як створювати стартап, яку ідею навіть розвивати, — в початковому вигляді присутнє на сторінках платформи. Ідея проекту в тому, щоб прирівняти можливості дітей, оскільки вони не знають ще багатьох специфік бізнесу і не можуть конкурувати із крупними досвідченими компаніями, фірмами. Головне – навчити дітей правильно створювати бізнес-план, — пояснює Андрій ЛЕГЕЗА, керівник проекту
На сьогоднішньому етапі світовий бізнес стає інтенсивнішим, більш технологічним та молодшає. Засновники проекту впевнені: саме молоді обличчя та команди допоможуть Україні вийти на новий рівень, в тому числі й економічний.