Як пояснює заступник міського голови Олександр Білак такі квитки будуть підставою для безоплатного користування міськими автобусами для учнів 1-11 класів.
Щоб дитина якомога швидше отримала «проїзний», батькам потрібно лише подати у навчальний заклад фотографію учня розміром 3х4. Єдиної форми, яким повинен бути цей квиток немає. Визначили лише рекомендовану, яка і надана кожній школі для використання.
Централізовано бланки таких квитків не виготовляються – кожен навчальний заклад забезпечує ним своїх учнів безкоштовно.
Поки триває робота з виготовлення «учнівських», із перевізниками домовилися: водії повинні безперешкодно перевозити дітей шкільного віку.
«Форму учнівського квитка ми рекомендували. Ті навчальні заклади, які мають можливість забезпечити цими квитками – забезпечують, які не мають, — то кожен на місці вирішує це, виходячи зі своєї ситуації. Хочу зауважити, що в багатьох школах міста ці учнівські квитки уже є. Багато учнів, які брали участь у різних олімпіадах різного рівня, учнівських змаганнях різних, їздили на спортивні змагання, — мали ці учнівські квитки, які були виготовлені раніше. У тих закладах, де ця проблема була вирішена – ми її не піднімали по-новому. Централізовано не робили, оскільки за день-два визначити потребу всіх закладів в учнівських квитках, а відповідно зібрати в усіх фотографії централізовано, — це було нереально. Тому ми дали вказівку: школи мають виготовляти всім учням у межах кількості, яку вони потребують, тими силами і тими засобами на місцях», — каже Олександр Білак, заступник Ужгородського міського голови.
Ужінформ