Під час Літургії було висвячено в диякони піддиякона Віталія Ребара, студента 7 курсу Ужгородської духовної академії.
4 листопада владика Мілан освятив ділянку під будівництво, хрест і наріжний камінь нової церкви святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в селі Сусково Свалявського деканату. Потім у приміщенні сільської ради вудбулася Архієрейська Служба Божа, де громада молиться вже кілька років, оскільки так і не вдалося впровадити в дію рішення про почергове моління з православними у старій греко-католицькій церкві святого Миколая Чудотворця.
Історична довідка
Наріжний камінь під спорудження мурованої церкви святого Миколая Чудотворця посвятили 3 червня 1868 року. Храм збудували стараннями відомого письменника-просвітителя о. Івана Сільвая, старшого попечителя Василя Сабова, його помічника Василя Русина та Василя Матяцка, а посвячення і перша служба відбулися 1880 року на празник св. Миколая. Вежу з дзвіницею зведено за о. Олекси Дулишковича.
1898 року Міністерство освіти виділило на прикрашення церкви сто гульденів. Встановлення іконостасу, що був освячений 24 серпня 1902 року, є заслугою священика Нестора Ромжі, попечителів Франциска Бачика, Василя Сабова, Василя Іванча та Івана Станковича.
Великий дзвін відлив Ф. Егрі 1923 року стараннями о. Костянтина Пузи, кураторів Івана Тріщули та Василя Русина. Середній двін виготовив Лайош Ласло в Малих Геївцях у 1887 році на кошти Василя Сабова з дружиною. Малий дзвін відлив у Празі в 1921 році Арношт Дьєполд.
За матеріалами з енциклопедії Михайла Сирохмана «Церкви України. Закарпаття». – Львів: Видавництво «Мс», 2000.
Пообіді того ж дня владика Мілан освятив наріжний камінь, хрест і ділянку під будівництво нової церкви Блаженного Йоана ХХІІІ, Папи Римського, в селі Холмок деканату Ужгород-район.
А 8 листопада було освячено іконостас храму св. Великомученика Димитрія у с.Хижа Виноградівського деканату. Під час Архієрейської Служби Божої владика Мілан виголосив проповідь, у якій говорив про мучеництво, що супроводжує всю історію Церкви. У ньому виповнилися слова Ісуса Христа: „Якщо мене переслідували, то й вас переслідуватимуть...”
„Церква має мучеників кожної історичної доби, як перших століть християнства, так і сучасних нашого часу,” – сказав владика Мілан. – „Нещодавно ми відзначили 60 років від дня мученицької смерті Блаженного Священномученика Теодора Ромжі, котрий добровільно обрав дорогу страждання та смерті, щоб не відректися Христа, Вселенської Католицької Церкви і єдності з Престолом Апостола Петра. Здійснилися слова, які він написав в одному зі своїх листів: „Вмерти – це значить вічно жити!”