Про це Закарпаття онлайн повідомили в громадянській ініціативі «Кірпічка».
Без згоди сільських органів місцевого самоврядування та районної ради, ужгородські депутати волюнтаристськи приєднали значні території довколишніх населених пунктів. Наприклад, за генпланом до Ужгорода відходять 500 гектарів території села Баранинці, вулиці Миру та Об’їзної, мікрорайонів «Електродвигун», «Табла-1», «Східний» і «Табла-2».
Ужгородська анексія суміжних населених пунктів та їх земель зумовлена єдиним наміром – фіктивно розширити територію міста для забезпечення нормативу згідно з ДБН 360-92**. За цим стандартом у місті Ужгороді повинно бути 192 га зелених зон загального користування. З них 120 га – у житлових кварталах (при нормі 10 квадратних метрів на людину). Станом на 1 листопада 2015 року у місті всього було лише 73,48 га зелених зон загального користування.
Отже, за задумом розробників містобудівельної документації, за рахунок вільних земель суміжних сільських громад екологічні та соціальні потреби міста в зелених зонах забезпечуватимуть винятково зеленим кільцем міста. За рахунок такої маніпуляції були сподівання, що площі існуючих парків, скверів, зелених зон загального користування м. Ужгорода будуть поступово зменшуватись в мікрорайонах багатоквартирних забудов.
Ник 2016-02-23 / 16:31:48
Скоро Ужгород стане Токио.а в "зеленому кильци миста" будут трущоби