Відтак депутати ухвалили рішення збільшити бюджетні призначення по спеціальному фонду бюджету розвитку. Відповідно КП «Уж-тепло» додатково отримало 3 млн грн., КП «Енергетичні системи Ужгорода» - 400 тисяч гривень. До того ж комунальні підприємства змінили банки, що їх обслуговували, а «Уж-тепло» отримало на новий рахунок 300 тис грн. додатково до двох мільйонів, які сесія міськради виділила раніше. Як повідомила нам керівник фракції «Наша Україна» в міськраді Ярослава Гасинець, на цій же сесії мер Ужгорода висловив думку, що міські котельні потрібно передати в руки приватних власників, виставивши їх на аукціон.
За словами речника міського голови Олега Подебрія, після цих рішень тепло в Ужгороді (як у бюджетних структурах, так і в приватних квартирах) з’явиться вже найближчим часом, що, однак, не означає, що злісні боржники зможуть і надалі не сплачувати за нього. Вже з середи, 31 жовтня, Державна виконавча служба почала навідуватися до боржників і у випадку несплати буде конфісковувати майно врахунок боргу. Нині є близько тисячі рішень судів по справах злісних неплатників і подібні судові процеси, каже службовець, триватимуть й надалі.
Отож невелика надія на те, що в оселях ужгородців (у тому числі й справних платників) все ж можна буде зігрітися, а діти після канікулів повернуться у теплі класи, нарешті з’явилася. Та чи слід було міській владі вкотре тягти із вирішенням проблем до останнього погожого дня?