У добувній промисловості і розробленні кар’єрів у січні–вересні п.р., порівняно з відповідним періодом минулого року, виробництво зменшилось на 10,2%, що зумовлено зниженням на 19,4% видобутку каменю, піску та глини.
У переробній промисловості за дев'ять місяців 2015р. обсяги виробленої продукції, порівняно з аналогічним періодом 2014р., знижено на 20,2%.
У виробництві харчових продуктів та напоїв у січні–вересні п.р. спостерігалося зниження виробництва проти січня–вересня 2014р. на 15,5%. Зменшено виробництво виробів ковбасних, сумішей соків фруктових та овочевих, вод натуральних мінеральних газованих, дитячого харчування, вина виноградного, хліба та виробів хлібобулочних, нетривалого зберігання.
На підприємствах з текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів випуск продукції у січні–вересні п.р., порівняно з січнем–вереснем 2014р., зменшено на 7,2% за рахунок зниження обсягів виробництва на підприємствах текстильного виробництва – на 45,1%, з виробництва одягу – на 6,0%.
На підприємствах з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності обсяги продукції за січень–вересень п.р., порівняно з аналогічним періодом 2014р., знизилися на 5,9%, у т.ч. з оброблення деревини та виготовлення виробів з деревини та корка, крім меблів; виготовлення виробів із соломки та рослинних матеріалів для плетіння – на 3,9%, з виробництва паперу та паперових виробів – на 40,1%, поліграфічної діяльності, тиражування записаної інформації – на 19,2%.
У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції у січні–вересні 2015р., проти відповідного періоду минулого року, зафіксовано зростання обсягів виробництва продукції на 4,3%. Збільшено виробництво етилацетату, парфумів та туалетної води.
У машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устатковання, індекс обсягу промислової продукції у січні–вересні 2015р. до січня–вересня минулого року склав 68,6%. Спад виробництва відбувся на підприємствах з виробництва комп'ютерів, електронної та оптичної продукції (на 58,1%), з виробництва машин і устатковання (на 37,6%), з виробництва автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів та інших транспортних засобів (на 6,9%), повідомили Закарпаття онлайн у Головному управлінні статистики в Закарпатській області.