Як зазначено у документі, метою рішення є схвалення перспективного плану формування територій громад Закарпатської області. А затвердження проекту має стати основою для проведення адміністративно-територіальної реформи на території області.
За результатом роботи над планом формування перспективних громад відповідальної робочої групи, планом пропонується утворити в межах області 51 громаду (попередньо, у першому варіанті, їх мало бути 38). Крім того, із урахуванням зауважень, певні громади «відійшли» до інших об’єднань.
У разі затвердження пропонованого проекту його буде передано на розгляд Кабінету Міністрів України.
Челядник 2015-08-03 / 19:25:14
Не буде ниякого голосування, ко такі клоуни депутати геби за народ Закарпаття рішали шо і як має бути
Jeno 2015-08-02 / 00:56:22
Нуб чого чекати від цієї славної облради, сформованої у 2010 за часів поклону шапкокрадові? Лудь поважали б законність, то ясно визначили б, що всі ці малюнки -- це всього лише пропозиція, рівноцінна скажімо, якби я їх намалював. Закон чітко окреслив умови об’єднання громад, і починаються вони із проекту об’єднання, та згоди самих громад на об’єднання. Закон треба читати й виконувати, а не гратися у Наполеонів.
Jeno 2015-08-02 / 00:42:21
Красиво жити не заборониш... Ну, й кому пояснювати,що створення обєднаних громад за законом -- це справа самих громадЮ а ніяких не адміністрацій з їх набившими оскоміну "перспективними планами" та іншою імітацією бурхливої діяльності. Ці об’єднані громади дійсно мають сенс, але створення їх має пройти у рамках закону, а не по совіцьких " першпективних планах". Гидота.
31416 2015-07-31 / 11:33:16
гром ада
скептик 2015-07-30 / 09:53:34
все це придумав або дуже "розумний", або дуже "далекий" розум! Диспропорції вражаючі! Який потенціал, наприклад, у вишківської, колочавської, синевирської, воловецької громад і який потенціал у рівнинних - ужгородської, добронської, мукачівської, ракошинської, чопської громад! Як їх можна порівнювати? І як вирівнювати рівень доходів цих громад і відповідно - рівень життя і соціального забезпечення людей? Чому залишилися громади у межах теперішніх адмінрайонів? Відомо ж, наприклад, що із Чорноголової березнянського району у райцентр можна проїхати тільки через Перечинський район (іншої дороги просто немає), але тут пропонується все так і залишити. Чомусь! Ці "проектанти - прожектери" про людей і їх проблеми думали? Якщо і думали - то не тим місцем, що треба!І у такому виді, як пропонується, реформа нічого хорошого не принесе! Це більше схоже на перекроювання для створень можливостей безмежного дерибану і безконтрольності!
Френц 2015-07-30 / 00:09:09
Це велика омана, роздiляй i властвуй.Так з Київа буде краще розмовлятися з вами громади. Одиниця-Ноль.
патріот 2015-07-29 / 13:41:33
Це краще, ніж "районування". РДА навіг не потрібні