Очільник області вирішив оглянути виробничі площі та поспілкуватися з керівництвом заводу. "Екскурсію" територією йому проводив генеральний директор ПрАТ "Єврокар" Ігор Царенко. Він розповів про історію заснування, спорудження та початку роботи підприємства, коли у 2001-му році завод лише за півроку пройшов стадії від розмітки території і до запуску першої лінії. Відтак – про основні етапи налагодження виробництва: від лінії крупновузлового складання і до фарбувального цеху, оснащеного за найкращими європейськими стандартами автомобілебудівної галузі. Представники заводу детально поінформували голову ОДА про технології, устаткування, яким володіє "Єврокар" та про його потужності.
Загалом зараз через кризові явища в економіці країни виробництво перебуває у практично замороженому стані. На 2015-ій рік ідеться про плани щодо виготовлення близько двох тисяч автомобілів, при тому, що максимальні потужності підприємства сягають 50 тисяч машин у рік, а в докризові часи показники перевищували і 30 тисяч автомобілів за 12 місяців.
Відвідавши кілька ключових цехів заводу, голова ОДА резюмував відвідини підприємства. "На "Єврокарі", який є знаковим для краю підприємством, виробництво налаштоване якнайкращим чином... Тож особливо прикро констатувати, що через явища в українській економіці виробництво не працює так, як це було заплановано... На жаль, на рівні області ми не можемо вирішити проблеми, які відчуває підприємство. Але я готовий разом з керівництвом заводу звертатися до уряду з тих питань, в яких потрібне і можливе сприяння вищої державної влади. Запевняю менеджерів: облдержадміністрація буде залучена у дії, спрямовані на відновлення виробництва", - зазначив голова ОДА.
Генеральний директор заводу пан Царенко поінформував голову ОДА про роботу колективу з ремонту військової техніки – таку діяльність проводять як на власних виробничих потужностях, де лагодять двигуни, так і виїжджаючи на бази, наближені до Сходу України, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської ОДА.