Такі цифри були сьогодні озвучені в Закарпатській обласній раді під час круглого столу на тему: «Поглиблення співробітництва між Закарпатською областю та Словацькою Республікою».
Як зазначила під час зустрічі Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Буріанова, "Ця зустріч має підтвердити наше прагнення встановити близькі контакти для бізнесу та дати велику надію і поштовх українському економічному майбутньому. Ми маємо допомагати один одному. Ми схожі ментально, між нами не повинно бути бар’єрів".
Про зацікавленість Закарпатської області у залученні інвестицій в легку промисловість, машинобудування, харчову промисловість, сільське господарство, туризм, видобування корисних копалин та їх переробку розповів перший заступник голови облради Василь Брензович.
Зупинились учасники круглого столу й на темі автономних преференційних заходів Європейського Союзу у торгівлі з Україною, зокрема, Олександр Шкурла – секретар Генерального консульства Словацької Республіки у м. Ужгороді, зазначив, що скасування ввізних мит ЄС, збільшення експорту української аграрної та переробленої сільськогосподарської продукції матиме загальний економічний ефект вартістю майже 500 млн. євро. Однак, зазначив він, - ці заходи діятимуть тільки до 1 листопада 2014 року, до підписання другої, економічної, частини угоди України з Європейським Союзом.
Заступник начальника Головного управління Міндоходів у Закарпатській області Микола Бутенко розповів, що в області нині працює 65 тис. приватних підприємців та 12 тис. суб’єктів господарювання-юридичних осіб.
В свою чергу Віктор Іванус – т.в.о. першого заступника начальника Чопської митниці Міндоходів розповів присутнім про спрощення митних процедур, надходження до бюджету та реконструкцію пунктів пропуску. Зокрема, він зазначив, що до бюджету митницею перераховано понад півмільярда гривень. Також поінформував й про те, що з початку дії Митного кодексу вже кілька Законів України вносили до нього зміни, а також про те, що середній час оформлення митних декларацій зберігає стабільну тенденцію до зменшення – наразі цей показник складає 57 хвилин. За його словами, роботу значно пришвидшує спрощення ряду митних процедур та формальностей, а також – запровадження електронного декларування. На сьогодні вже 92 відсотків митних вантажів оформляють у електронному режимі – це означає, що людський фактор та пов’язані з ним ризики зведено до мінімуму.
Після офіційної частини пройшли двосторонні зустрічі та знайомства між підприємцями Словаччини та Закарпатської області, повідомили Закарпаття онлайн в Інформаційно-комунікаційному відділі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
Позор 2014-05-13 / 17:17:15
Те що іноземні країни вклали в Закарпаття те майданська Будуся вигідно вклала!!!))))
чому прокуратура не перевірить яким
чином секретарка бурда забрала від
заводу пластмас 20 сотих землі та
оформила оренду на 49 років а платить
до бюджету аж 12 грн. Чи то не
корупційні схеми місцевого
самоврядування ? Яким чином отримала
2 квартири і обидві продала в Майдані.