Загалом, за оперативними даними, протягом оздоровчої кампанії заплановано оздоровити 36 390 дітей регіону, на що буде витрачено понад 52 млн. грн. з різних джерел фінансування. Суттєву частку, а саме 17,5 млн. грн., складають кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. У порівнянні з минулим роком фінансування Фонду зросло у 4 рази. Крім того, завдяки зміні підходів до співфінансування таких путівок, їхня вартість складатиме для працівників закарпатських підприємств 200-300 грн., а при відповідному сприянні профспілкових організацій вони будуть безкоштовними. За такою системою цьогоріч планується оздоровити майже 7990 дітей працівників підприємств Закарпаття. Для вирішення питання оздоровлення дітей профспілкові організації підприємств повинні звернутися до виконавчої дирекції Фонду в області.
Також учасниками засідання було обговорено низький організаційний рівень підготовки оздоровчої кампанії у В.Березнянському, Перечинському, Рахівському, Хустському районах та містах Мукачево і Ужгород, які або не визначилися з плановими показниками оздоровлення, або ж запланували вкрай низькі показники оздоровлення.
Крім того, за підсумками наради буде підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації, який включатиме план заходів з організації та проведення оздоровчої кампанії, створення обласної та районних (міських) міжвідомчих комісій з контролю за діяльністю закладів оздоровлення та відпочинку.
Порес-центр Закарпатської ОДА