Інвестор оцінює інформацію, отриману в результаті буріння свердловини. Так, на основі каротажних діаграм було визначено кілька потенційних нафтогазоносних зон.
Буріння RK-21 почалося в березні 2014 року. Свердловина стала другою в числі пробурених Cub Energy на даному родовищі. Далі компанія планує розконсервувати свердловину RK-1, на якій раніше були визначені поклади газу на глибині 3800 м. Також в 2014 р. планується пробурити ще 2 свердловини: RK-23 , RK-24.
Відзначимо, що в першому кварталі 2014 року компанія «Тисагаз» наростила видобуток природного газу до 5,5 млн. куб. м, що в 2,2 рази більше від показника аналогічного періоду 2013 року.
Довідка
Cub Energy зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США ) і офісом у Києві відносить себе до числа п'яти найбільших нафтогазових операторів України. Її найбільшими активами є 30%-а частка в українській нафтогазовій компанії «Куб-Газ», що розробляє Ольгівське, Макіївське, Північно-Макіївське, Вергунське і Крутогорівське родовища у Дніпровсько-Донецькому басейні, і компанія «Тисагаз».
«Тисагаз» (м. Ужгород) - приватна видобувна компанія, має чотири газові ліцензії: на Русько-Комарівське, Станівське, Королівське газові родовища і Ужгородський розвідувальний блок. У 2011 р. ЗАТ «Концерн Надра» (Київ) продало компанію за $17 млн.
Давайте по суті 2014-04-25 / 20:41:29
Що за танці навколо да около. Що за фірмочка така цікава, хто безпосередні фактичні власники?
Простим пересічним дядям ліцензії на використанн надр а тим більше видобування газу не дають.
Написали новину? Чому власників в туман сховали? Громадськість висловлює велику зацікавленість щодо персон власників!