За підсумками тестування , максимальний добовий дебіт свердловини склав 70,8 тис. куб.м. ( 2,5 млн куб. футів) при 10-мм дроселі. Ця свердловина - перша пробурена Cub Energy на Русько-Комарівському родовищі. При її бурінні сталася надзвичайна ситуація, пов'язана з неконтрольованим витоком газу.
Компанія має намір закласти ще одну свердловину на Русько-Комарівському родовищі в першому кварталі 2014 року.
Як повідомлялося, зараз Cub Energy розпоряджається двома працюючими свердловинами на Русько-Комарівському родовищі, добовий дебіт яких становить близько 14 тис. куб. м газу.
Cub Energy зі штаб -квартирою в Х'юстоні ( Техас ) і офісом у Києві відносить себе до числа п'яти найбільших приватних нафтогазових операторів України.
Її найбільшими активами є 30%-а частка в українській нафтогазовій компанії "КУБ -Газ", що розробляє Ольгівське, Макіївське, Північно- Макіївське, Вергунське і Крутогорівское родовища у Дніпровсько-Донецькому басейні, а також компанія "Тисагаз", якій належить чотири газові ліцензії: на Русько- Комарівському, Станівському, Королевському газових родовищах і в Ужгородському розвідувальному блоці.
Крім того, Cub Energy володіє ТОВ "Техногазіндустрія" ( Кремінна Луганської обл.), яке розпоряджається трьома спецдозволами на розробку ділянок загальною площею близько 280 кв. км на сході України (Осколоневська, Кряківська і Східно- Вергунська площі).
Cub Energy домовилася також про придбання компанії Anatolia Energy Corp., котра володіє 25-50%-ми частками 11 нафтогазових ліцензій в Туреччині.
Найбільшим акціонером Cub Energy є бізнесмен Михайло Афендиков.