Підставою позовних позовних вимог є відсутність даних відомостей в Єдиному державному реєстрі та зникнення з архівного відділу Ужгородської РДА відомостей про поіменний перелік засновників.
Керівник підприємства В.Гісем не дивлячись на те, що підприємство приаватизоване колективом орендарів, в судовому засіданні не визнає нікого із позивачів засновниками, окрім себе.
Троє із позивачів є інвалідами. Одна із позивачок - інвалід з порушенням функцій опорно-рухового апарату та пересувається виключно на милицях. Позивачі неодноразово звертались до судді В.Бедьо з клопотанням проводити судові засідання на першому поверсі, оскільки декотрі з них не в силі піднятися на четвертий поверх зали судових засідань. По даній справі вже проведено два судових засідання, але декотрі інваліди так і не змогли реалізувати своє законне право бути присутніми у залі судових засідань, що є грубим порушення Конвенції про права інвалідів.
Позивачі, які є інвалідами, наголошують, що не можуть реалізувати своє право брати участь у судових засіданнях Ужгородського міськрайонного суду, який навіть не обладнаний спеціальними засобами та пандусами для безперешкодного пересування інвалідів до зали судових засідань. І повідомляють, що, враховуючи те, що в Ужгородському міськрайонному суді грубо та цинічно порушуються права інвалідів у безперешкодному доступі до правосуддя, з цього приводу позивачами буде направлено звернення до Комітету по правах інвалідів при ООН.