Проїхатися 105-річною раритетною колією зібралося близько
Як розповів співорганізатор з Угорщини Тібор Бачинські, історія поїздок на кшталт цьогорічної починається ще у
Отож, пам’ятна поїздка вузькоколійкою розпочалася з депо у Берегові. Маленький локомотив та
Звісно, на початку подорожі не оминув потяг «краєвидів» «славнозвісного» ромського табору. Проте цей факт аж ніяк не зіпсував настрою пасажирам.
Дорогою перед кінцевою станцією були заплановані ще дві зупинки. У с. Великі Береги до пасажирів приєдналися музики, які впродовж всієї поїздки та відпочинку звеселяли запальним виконанням українських, угорських, російських пісень на баяні та саксофоні. Під час неквапливого руху вузькоколійкою, крім чудових пейзажів Берегівського району, можна було побачити місцевих і немісцевих мешканців, які здивовано і захоплено махали руками та посміхалися пасажирам потягу. Далі міні-пїзд зупинився у с. Нижні Ремети, де за програмою було заплановано кофі-брейк. Усіх охочих частували кавою, капучіном, чаєм різних сортів. До напоїв пропонували смачні тістечка. Вже на самій станції «Хмільник» пасажирів з Берегова «зустріли» занедбані вагончики, рясно вкриті іржею -- яскравий приклад того, що унікальна Боржавська вузькоколійка потребує нагально втручання чи то держави, чи приватних інвесторів.
Трішки далі від кінцевої зупинки і розташувалися усі пасажири потягу, а саме під залізничним мостом, у місці, де річка Іршавка впадає у Боржаву. Під упізнавані ритми музик подорожуючі розбили табір, а досвідчений кухар Йосип Галайда з допомогою охочих взявся готувати головну
Подорож любителів вузькоколійки за деяких технічних причин закінчилася на станції «Шаланки» на Виноградівщині. Звідси подорожуючих забрали автобуси. Та, такі несподівані обставини зовсім не зменшили хороших вражень від організації пам’ятної поїздки. Тож, пасажири пообіцяли і наступного року приєднатися до «вшанування» такої особливої Боржавської вузькоколійки.