Про це сьогодні на прес-конференції повідомила начальник державної податкової інспекції у м. Ужгород Головного управління Міндоходів Закарпатської області Марія Бадида.
З її слів, за її результатами кампанії декларування доходів 2012 року кількість мільйонерів в Ужгороді зросла більше ніж, у два рази, у порівнянні з минулим роком — з 28 мільйонерів їх кількість зросла до 62, серед яких є 17 жінок. Загальна сума задекларованих доходів від ужгородських мільйонерів становить понад 143,8 млн.грн., завдяки яким бюджет поповниться більше, ніж на 4 млн.грн.
За 1 півріччя 2013 року в Ужгороді до Зведеного бюджету зібрано 291,85 млн. грн. платежів, що на 0,4 відсотки (або на 1,2 млн. грн.) більше, ніж за аналогічний період 2012 року.
У розрізі податків найбільшу питому вагу надходжень до Зведеного бюджету займає податок з доходів фізичних осіб (41%), податок на додану вартість (33%), податок на прибуток підприємств (12,1%) та єдиний податок (5,7%). Порівняно з минулорічним періодом сплата податку з доходів фізичних осіб зросла на 8,9 відсотків, збір податку на додану вартість зменшився на 14,4 відсотки, податку на прибуток підприємств – на 0,9 відсотки.
Збір платежів до Державного бюджету склав 143,3 млн. грн. Основними податками, які формують Державний бюджет, є податок на додану вартість та податок на прибуток. Питома вага цих двох платежів у загальній сумі збору платежів до Державного бюджету складає 91,6 відсотки: податок на додану вартість – 67,1 відсотки, податок на прибуток – 24,5 відсотки, - повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському прес-центрі.
інтернет 2013-07-10 / 22:49:31
Буде ще більше,після змін до законів,які передбачають оподаткування матерів при народженні дітей!!Верховна Рада України ввела податок на народження дитиниЗ 1 липня Верховна Рада ввела податок на народження дитини.З цієї дати вступив у силу закон, за який ще 14 травня проголосували практично всі наявні у залі депутати, пишуть Тексти.
Журналісти зазначають, що приймався ззовні безневинний документ під назвою «зміни до законів щодо призначення та індексації пенсії»
У кінці тексту, під низкою малозрозумілих поправок ховаються зміни до закону про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, куди у якості ще однієї бази для нарахування цього внеску була додана «допомога у зв’язку з вагітністю та пологами» (розмір такої допомоги – це чотири середніх зарплатні жінки, яка готується народити).
Розмір самого внеску – 33.2% від такої бази, і цю суму має сплатити роботодавець.
Отже, таким чином жінки, що збираються народжувати, будуть недоотримувати більше третини грошей, що виділяються їм на допомогу у зв’язку з вагітністю та пологами.
Скажімо, якщо жінка-працівник отримує офіційно 2500 тис. гривень за місяць (за 4 місяці – 10 000 гривень), вона може втратити близько 3300 гривень із своєї допомоги.
Ініціатором законопроекту був прем’єр Микола Азаров, депутати з усіх фракцій його підтримали, а Президент Віктор Янукович – підписав.