У місті є кілька художніх салонів, галерей, де проводяться виставки, можна придбати твори мистецтва, але не було закладу, де художник безпосередньо зможе працювати із замовником.
Автор та хазяїн ательє Сергій Глущук стверджує, що такі заклади були на Закарпатті ще до війни, коли край входив до складу Чехословаччини. Він каже, що хоче відродити старі традиції, коли митці писали з натури портрети замовників, виконували тематичні роботи, спілкувалися.
Відвідувачі матимуть можливість ознайомитися з роботами художника, що будуть там представлені. А це портрети, натюрморти, пейзажі, тематичні полотна, абстрактні композиції тощо. Зауважив, що працюватиме в руслі академічної школи, бо свого часу грунтовну освіту отримав у Київському державному художньому інституті (нині це Національна академія образотворчого мистецтва та архітектури), де навчався на відділені техніки живопису та реставрації. З огляду на це він також виконуватиме там і реставраційні роботи. Можливо, у недалекому майбутньому даватиме всім бажаючим приватні уроки рисунку, живопису та композиції, як це колись робили А.Ерделі та Й.Бокшай у Публічній школі малювання, яку вони відкрили у 1927 році в Ужгороді.
Володимир Мишанич для Закарпаття онлайн