— Випускаємо студентів у широкий світ для активної суспільно значимої діяльності, — говорить Володимир Войтехович РОСОХА, — із 1997 року. Цього року був найбільший випуск — 180 чоловік разом із заочним відділенням. Останнє радує тим, що його студенти не тільки навчаються, але водночас закріплюють теорію на практиці. Через те, звичайно ж, збережеться набір на заочне відділення за всіма напрямками (а їх три — право, економіка і підприємництво, комп'ютерні науки. — Авт.). Усі випускники почали працювати і продовжувати навчання на відповідних напрямах у ЗакДУ.
— Які переваги дає навчання на заочному відділенні? — запитую.
— Ряд переваг, — відповідає директор. — Студенти менше платять за навчання. По-друге, випускники коледжу приймаються на відповідні факультети для продовження навчання і здобуття кваліфікаційного рівня бакалавра, спеціаліста на пільгових умовах,
з меншою на двадцять відсотків оплатою, і виграють один рік. Рекомендую тим, хто не вступить на відповідні факультети (юридичний і економічний. — Авт.), тепер, після одинадцятого класу, подавати документи на заочне відділення природничо-гуманітарного коледжу і навчатися тут. Оцінки будуть перезараховані.
Перспективність природничо-гуманітарного коледжу — не пусті слова. Адже чимало випускників працюють саме за фахом і на високих посадах. Скажімо, навчалася в коледжі подальша випускниця економічного факультету ЗакДУ Наталія Цап — головний бухгалтер одного з комерційних
банків Ужгорода, багато найкращих випускників залишилися працювати в коледжі й різних структурах ЗакДУ.
Нещодавно дипломи і дипломи з відзнакою (їх було аж 32!) вручав випускникам ректор Ф. Г. Ва-щук, а випускникам-правовикам - начальник регіонального відділу Держфінмоніторингу Михайло Тернущак, головний бухгалтер КБ «Універсальний» Наталія Цап-Петриченко.
Тут ректор і підкреслив, що випускники коледжу є "золотим фондом ЗакДУ".
Василь Танасійчук, "Трембіта"
17 липня 2007р.
Теги: