Розпочалося дійство в центрі селища спільним молебнем священнослужителів усіх конфесій за благополуччя отар та їх ватагів. Відтак пішою ходою та на прикрашених возах учасники рушили на місцевий стадіон, де і відбулися масові гуляння.
На Тячівщині на сьогодні поголів’я кіз та овець складає більше за 60 тисяч. Важливу роль у відродженні вівчарства у відіграють такі фермерські господарства як «Ростока», з Нижньої Апші, де утримується 2990 овець, (голова Опріш Дмитро), «Микуляниць» з Вільхівців – 1371 овець, (голова Микуляниць Василь) , ТОВ Агробудторгперобка з села Глибокий Потік - 878 овець, (голова Гузо Юрій ) «Лавришин» з с. Вільхівці – 530 овець (голова Лавришин Андрій).
А також багато фізичних осіб, які утримують у своїх господарствах до 700 голів овець. Серед кращих вівчарів – Омелян Дмитро, Цубера Юрій, Декет Михайло з смт. Дубове, Антоновичу, з смт. Дубове, Сасин Іван з Підплеші, Гузо Юрій з Глибокого Потоку. За сумлінну працю таким багатьом вівчарям та головам фермерських господарств вручено грамоти та подарунки.
Відтак заступник голови ОДА Михайло Попович, голова РДА Іван Бринзяник, голова районної ради Данилюк урочисто запалили ватру оглянули виставку робіт народних умільців та майстер-клас з доїння овець і виготовлення сиру. .
Свято продовжилось виступами троїстих музик, учасників художньої самодіяльності. Охочі також мали змогу, посмакувати бринзою, сиром та іншими вівчарськими делікатесами, взяти участь у конкурсах та іграх.
Любов Немеш